Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Mehdi Hazretleri İçin

nacre

Er
Yasaklı Kullanıcı
Mehdi Hazretleri İçin
Allah 'ım Hadisi Şerifler 'le Geleceği Emir Buyurulmuş Olan Ümmetin Hayırlısı Mehdi Hazretleri 'ni Sev, Razı Ol, Bizleri Yanından ve Şefaatinden Ayırma Ya rab 'bim. O Güzel Mehdi Hazretleri 'nin Sen Aile Efradını ve sevdiklerini Koru, Muhafaza Et ve Hidayet Nasip Et, Kötülüklerden Emin kıl, deccale karşı güç kuvvet ver, deccale ve askerlerine karşı nusret ve galibiyet ver Ya Rab 'bim. Bizleride Mehdi Hazretleri 'nin Sevdiklerinden ve Askerlerinden Eyle Ya Rab 'bim, Nolursun ya Rab 'bim Nolursun ya Rab 'bim Nolursun Ya Rab 'bim Amin.

Amin...

hanne

Uzman Çavuş
Allah 'ım Hadisi Şerifler 'le Geleceği Emir Buyurulmuş Olan Ümmetin Hayırlısı Mehdi Hazretleri 'ni Sev, Razı Ol, Bizleri Yanından ve Şefaatinden Ayırma Ya rab 'bim. O Güzel Mehdi Hazretleri 'nin Sen Aile Efradını ve sevdiklerini Koru, Muhafaza Et ve Hidayet Nasip Et, Kötülüklerden Emin kıl, deccale karşı güç kuvvet ver, deccale ve askerlerine karşı nusret ve galibiyet ver Ya Rab 'bim. Bizleride Mehdi Hazretleri 'nin Sevdiklerinden ve Askerlerinden Eyle Ya Rab 'bim bu yüzyılda çıksada çıkmasa. Zahir alemde olmasa bile Mana Aleminde, Nolursun ya Rab 'bim Nolursun ya Rab 'bim Nolursun Ya Rab 'bim Amin

hanne

Uzman Çavuş
Allah 'ım Hadisi Şerifler 'le Geleceği Emir Buyurulmuş Olan Ümmetin Hayırlısı Mehdi Hazretleri 'ni Sev, Razı Ol, Bizleri Yanından ve Şefaatinden Ayırma Ya rab 'bim. O Güzel Mehdi Hazretleri 'nin Sen Aile Efradını ve sevdiklerini Koru, Muhafaza Et ve Hidayet Nasip Et, Kötülüklerden Emin kıl, deccale karşı güç kuvvet ver, deccale ve askerlerine karşı nusret ve galibiyet ver Ya Rab 'bim. Bizleride Mehdi Hazretleri 'nin Sevdiklerinden ve Askerlerinden Eyle Ya Rab 'bim bu yüzyılda çıksada çıkmasa. Zahir alemde olmasa bile Mana Aleminde, Nolursun ya Rab 'bim Nolursun ya Rab 'bim Nolursun Ya Rab 'bim Amin

güncel

güncel

güncel

güncel

güncel

Üst Alt