Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

annem için yardımlarınızı bekliyorum ya latif okuması...

ipek

Uzman Onbaşı
16641 kardeşlerim annemin akciğeirnde ki kitle için ya latif okuması yapılacaktır yardımlarınızı bekliyorum sayı
16641 Rahman razı olsun...

ALLAH'ın izni ile niyet ettim ipek kardeşimizin annesi için bütün olumsuzluklardan arınarak şifa bulması için negatif enerjilerden arınıp temizlenerek, ehli sünnet enerji ile doldurup şifasına her iki dünyası için hayırlı olacak şekilde huzuru ve mutluluğu için okuyorum...

1 fatiha okuyup arkasından( Hüvallahüllezi la ilahe illa hu destur bismillah ) deyip ardından( ya latif) diyerek zikrediceğiz bu zikrediş tane tane vurgulayarak kendimizin duyacağımız bir şekilde okuyacağız...
ardından inşirah süresi ve 3 ihlas bir fatiha okuyarak efendimize hediye ediyoruz rabbim annemize şifa versin vesselam

___alıntı=Zümrüt....

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgiyim

Onbaşı
arkadaşlar esmayı çekmeden önce

esmayı çekmeden önce bismillah desur deyip öyle çekelim...
1 fatiha okuyup arkasından( Hüvallahüllezi la ilahe illa hu destur bismillah ) deyip ardından( ya latif)..
bitirince inşirah süresi
yada ayet el kürsi okuyacaz
şifasını allahtan niyaz edicez

zümrüt....​

ipek

Uzman Onbaşı
ipek 6000
aşıksalih 5000
sevgiyim 3000
selahaddin 2641
toplam = 16641 Rahman hepinizden razı olsun bütün hastalara rabbim şifa versin inş...

Üst Alt