Zamanın Şeyhleri Müceddidinize Uyun (Ulvi Hocadan Alıntı) | İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Platformu
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1500 GÜN (4 YIL) OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1500 GÜN (4 YIL) OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1500 GÜN (4 YIL) OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK

Zamanın Şeyhleri Müceddidinize Uyun (Ulvi Hocadan Alıntı)

'Ulvi Hocalardan Dünyaya Uyarı ve İhtarlar' forumunda dost-semihbaba4125 tarafından 9 Mar 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. dost-semihbaba4125

  dost-semihbaba4125 Asteğmen
  Özel mesaj gönder

  Katılım:
  29 Ara 2010
  Mesaj:
  2,238
  Alınan Beğeniler:
  19
  Sadi nursiyi asrın müceddidi kabul eden gerizekalı şeyhlere ve onların vekillerinedir bu lafım. Mademki asrın müceddidi said nursi diyorsunuz ve bu yüzyılda İslamın said nursiyle tazelendiğine inanıyorsunuz o zaman said nursi devir tarikat devri değil hakikat devri demiştir. Hakikat yada iman kurtarıcı olarakta kendilerini göstermiştir. Bırakın şeyhliği, ayrılın tarikattan ve vekillikten hakikate uyun, yani müceddidinizin emrine uyun. Ayet Emrediyor ya Emrolduğun gibi dosdoğru ol diye. Niye işinize gelmediğinde postunuz gidicek olduğunda müceddinize yani asrınızda imam saydığınız kişiye uymak zorunuzamı gidiyor. Karşımı geliyorsunuz. Dansöz gibi kıvırmayın hadi bakalım müceddidiniz devir tarikat devri değil demiş, ayrılın bakalım hepiniz tarikattan kapatın bakalım tekkeleri.
  Dansöz gibi kıvırmayın erkek gibi iddianızın peşine gidin. siz şeyh deği, tarikatçı değil, münafıklığı ve sahtekarlığı her hareketinizle tescillenen adi şerefsizlersiniz.


  Ulvi Hoca / 2012
   
 2. dost-semihbaba4125

  dost-semihbaba4125 Asteğmen
  Özel mesaj gönder

  Katılım:
  29 Ara 2010
  Mesaj:
  2,238
  Alınan Beğeniler:
  19
  güncel
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...