Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Zamane Putperestliğine Giriş ( Evrensel Enerjiler, Işık Enerjisi, Evrensel Biliç, Kuantum Enerjisi V

Aslında insanlar bilmezler ve bilmeden savunurlar bu konuyu ama farkına varmaları lazımdırki bu sadece putperestliğe kapı açan bir olgudur

Evrensel enerjiler, evrensil bilinç, kuantum enerjisi, yok ışık enerjisi vs

Bazı insanlar evrende bu şekilde herşeye hükmeden toplu bir bilinç yada enerji olduğuna inanmakta ve bağlantı kurmaya çalışmaktadırlar yada bağlantı kurduklarını iddia etmektedirler

Ve bazı sıkıntılı insanlarda gördükleri olumlu gelişmeleri ispatmış gibi kabul etmektedirler

Ama farkına varmalrı gereken şudurki her canlı ve casız madede hemen hemen insanlar fayda ve şiha

O zaman ne yapalım şifalı bitkilerden dolayı bitkisel enerji yada bitkisel ışıkların peşinemi düşelim misalen

Ama gerçek şudurki İnsan Eşefi mahlukattır ve herşey İnsanın emrine amadedir

O zaman şifalı bitkide, ışıkta, evrende

ha yapısına ve uzayda kapladığı alana göre faydaları azalıp çoğalabilir

Ama şuda vardırki her canlı ve cansız maddenin faydası olduğu gibi zararıda vardır

Bakın son zamanda çıkan bilimsel terimleri egzotikleştirip insanların önüne büyük bir şeymi gibi sunmak, evrensel enerjiler, kuantum .. vs

Sadece kişileri doğanın gücüne inandırıp Allah İnancından uzaklaştırmak ve putperestliğe teşvikdir

Kardeşim Allah için bir zerreyi Yaratmakla Kainatı yaratmak Aynıdır

Kardeşim kinatta yada atomsal enerjilrde yada ışıkta yada evrensel enerjilerde güç ve fayda varsa taşdada avrdır topraktada

En basiti ışıkmı faydalı ve lüzumludur yoksa ışıkmı

Bakın ışık enerjisinin havası fıs diye söndü bile, bu kadar zayıf ve acizdir ışık enerjisi

Şimdi diyeceğim şu faydası olan herşeyi gözümüzde büyütüp ondan medet istemek ve ondaki iddia ettiğimiz enerjiye ve bilinice ulaşmaya çalışırsak bunu şifalı bitkilerede yapmalıyız, hayvanlarada, toprağada

Allah için bunlar arasında fark yokturki bizler için fark olsun

Sadece yüklendikleri isimler ve görevsel durumları görevleri farklıdır

O zaman kalp hastalıklarını iyi eden oğul otu enerjisine ve oğul otu ışığına ulaşmaya çalışalım misalen

Oldu size haşa kalp tanrısına doğru bir adım

Kardeşim şifalı bitkiler nasıl kullanılıyorsa evrende sadece öyle kullanılmalı ve sadece o gözle bakılmalıdır

Yoksa ayrıyeten evrenin, kuantumun, ışığın, reikinin vs en ufak bir gücü ve hakimiyeti yoktur

Varsa sohbet alanı yukarıda buyursun sıkıntılı bir insana fayda versinde görel,im şu kuantum enerjisi, kuantum bilinç, ışık enerjisi , ve benzerleri

sadece lafta abartılıp insanlara bir şeymiş gibi gösterilerek insanların vaktini çalanların, bahsettikleri enerjilerinin ve kendilerinin havalarının bir anda fıs diye söndüğünü göreceksiniz

En Doğrusunu Allah Bilir

Unutmayın ömür en kıymetli hazinedir, gittimi geri gelmez. Ömrünüzü kimseye çaldıttırmayın

Hayırlarla İnşaAllah

Ulvi Hoca / 2011