Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Yeni Yüzyıl Meslekleri 4- Cin satıcılığı ve Cin Kiralaması

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Buda bugünlerde yeni yüzyılda çıkmış çok komik mesleklerden biri olarak karşıma sık sık çıkmakta

Bazı arkadaşlar sağolsunlar önüne gelene cin satmaya yada kiralamaya başlamışlar

Tahminen fiyatları söyledir

Ömür boyu lisans yani ömür boyu satış ücretleri

Tek cin 300 TL

( Eğer teflolu cin isterseniz yani sağır topal gibi teflosuna göre yüzde yirmi indirim uygulanır 280 TL )

Tek şişmqan ve kısa cin 250 TL

Tek Uzun ve cılız cin 280 TL

İki Cin 600 TL

Toplu alımlarda yüzde yirmilik tenzilat yani indirim uygulanız

10 adet cin 2800 TL

Kiralık ciner ise saatlik, günlük kullanımlar iç.in günlük, haftalık kullanımlar için haftalık aylık kullanımlar için ve aylık yıllık kullanımlar için olmakla beraber kira bedelleri değişmektedir

Mesela bir saatliğine normal bir cini kiralamaya kalkarsanız 30 TL yi gözden çıkarmak zorundasınız

Bu Günlük olursa 50 TL, haftalık olursa 80 TL aylık olursa 100 TL dir

Not bu arada cinlerimiz garantili olup ve TSE damgalı olup kesinlikle kiralandıktan ve satıldıktan sonra bize geri dönmezler kira süreleri bitinceye kadar

garanti cin kiralama ve satış merkezi

Birinci adresiniz

Başka yerlerdeki sahte satıcılara inanmayın cinler birtek bizim yanımızda toplanmış kuyruğa girip garanti satıcılık bizi insanlara satsın yada kiralasın diye kuyrukta bekleşiyorlar :34::34:XD:XD:

:47::47::47:

koptummmm
ben oradan öncelikle 2 saatliğine 10 cin kiralayayım memnun kalırsam toplu alım düşünüyorum hocam indirim yapar mısınız kart geçer mi :D:D:D:D

Üst Alt