Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Yardım İsteyen İlim Ehli Yemini ( Bizle Alakası Olmayan Harici Hocalar )

Aşağıdaki yemini bizle alakası olmayıp da hocalık yada medyumluk yaparak rızkını temin eden veya Hayrını kazanmaya çalışan insanlardan, bizlerle bağlantıya girerek yardım almak isteyenler yapmak zorundadır, İnşaAllahu Teala

Hiçbir maddi kazanç, para ve korku uğruna

İlmimi ve görevlilerimi kötüye kullanmayacağıma,

Şu andan itibaren ömrümün sonuna kadar ilim ve güçte dahil hiçbir şey için Kuranı Kerim 'in ve hiçbir kitabın üzerine oturmayacağıma, kıçımın altına bağlamayacağına ve koymayacağıma,

Hiçbir Ayeti Şerifeyi asla ve asla tersten yazmıyacağıma ve okumayacağıma,

Cenabet ve pisken Kuranı Kerim 'e el sürmeyeceğime,

Asla ve asla büyü ve sihir yapmayacağıma ve yaptırmayacağıma, büyüye ve sihre giren herşeyden kaçacağıma ve insanları uyarıp yaptırmayacağıma,

Asla genç kızların ve erkeklerin nikahlarını ve kısmetlerini bağlamayacağıma,

Asla ve asla kimsenin rızkını, kısmetini bahtını, nikahını, erkekliğini bağlamayacağıma,

Asla ve asla yuva yıkmayacağıma ve dağıtmayacağıma,

Asla ve asla nişanlı arası bozmayacağıma ve nişanlıları ayırmayacağıma,

Asla ve asla sevenlerin arasını bozmayacağıma ve sevenleri ayırmayacağıma,

İlmimi haksız kazanç elde etmek ve insanlara zarar vermek için kullanmayacağıma ( nefsi müdafa olursa hariç ),

İlmimle haksız yere ve para için kötülük yapmıyacağıma,

Para kazanmak için kapıma gelen insanlara yalan söylemeyeceğime, ( olmayan şeyi varmış gibi göstermeyeceğime ),

İlmimi kullanarak veya başka türlü insanların namusuyla ve şerefiyle oynamayacağıma ve oynatmayacağıma,

İnsanlara devamlı faydalı olmaya çalışacağıma ve

Bu yemini asla bozmayıp ömrümün sonuna kadar tutacağıma Ve bu yeminin ömrümün sonuna kadar namusum ve şerefim olacağına Alemlerin Yegane Rabbi olan Allaha vede kendi Dinimin İlahına andolsun. Şerefim namusum ve tüm sevdiklerim üzerine söz olsun.

Ulvi Hoca/ 2011

Son düzenleme:
Üst Alt