Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1900 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Vahhabilerin dün geceki alçaklığı, düşmanlığı....

Esselamu Aleykum

Bu onları ilk alçaklığı değil. Ehli sünnet düşmanları, Pis amerikan yalakaları, Rabbim bu zihniyetekileri kahru perişan etsin zelil etsin....

Her zamanki canlı kabe yayınında tavaf alanını sürekli gösteren vahhabiler ne hikmetse Mahmud Efendi hz(ks) 50-60 bin müridiyle tavaf alanına gelince. Kameralar boş sokakları ve minareleri gösterir oldu dün gece.

Gerçek tavaf nasıl olur ümmet görmesin diye, çarşaflı cübbeli tavaf nasıl olur diye, asıl tavafın kadın erkek ayrı olduğu bilinmesin kendi rezillikleri ortaya çıkmasın diye o anı göstermiyorlar bile. Ama Rabbimin vaadı vardır nurunu tamamlayacaktır. Ehli sünnete olan düşmanlıklarından, korkularından böyle yapıyoprlar. 2005 yılındaki umreden korkmuş olmaları lazımki medyalarında bile yayınlıyorlar "Mahmud Efendi 100 bin müridiyle umreye geliyor diye..."

Az da olsa kısa bir görüntü gösterdiler Rabbimin izniyle...

2005 umresi:

2011 umresi ilk tavaf dün geceki:

Moderatör tarafında düzenlendi:

polathoca

Uzman Onbaşı
rabbim allah dostlarını başımızdan eksik etmesin inşallah amin.taş taş üstünde duruyorsa onların hürmetinedir....

Üst Alt