Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi 'yi tanımak İsteyen Okusun Alem İnsan ve İnsanlık Görsün

F

Fethi

Guest
bundan yaklaşık bir ay önce arkaşlarıma gittim arkadaşım hastaydı arkadaşlarım a gitmeden önnce arkadaşlarım bişeler çağırmış bende onun üzerine gittim eve girdim ışıklar sönüp açılı vs. şeyler ateşler falan çıkmaya bşaladı hepimiz çok korktum sonra ben eve döndüm dönüş o dönüş beni hep rahatsız etmeye başladılar görüntülü hemde sesli büssürü hocaya gittik muska fln verdiler ip fln verdiler su verdiler ama geçmedi yaşım 15 adım ayşe lütfen yardım edin ya ALLAH razı olsun bu siteden semihbaba4125 i tanıyorum ALLAH razı olsun lütfen kurtarın
( http://www.ilimyuvasi.com/forum/newreply.php?do=newreply&p=27683 )

ben 4 martta bir arkadaşı ziyarete gitmiştim orda bana bişeler bulaştı hayatımı mahv etti büssürü hocalara gittim para verdik falan boynuma ip doladılar falan herşeyi yaptık bir türlü kurtulamadım semihbaba4125 sayesinde bu siteyle tanıştım ALLAH razı olsun ulvi hocadan herşeyimi bildi herşeyimi söledi hatta ailem bilmiyodu sigara ya başladımı o bildi bir kaç dakika içersinde kurtardı beni dertten fal baktırdım içinde omzuma görevli yerleşmiş onuda bir kaç dakika içinde aldı inanmıyorum gerçekten şaşkınlıktan gülmeye ve titremeye başladım mükemmel ya DUAlarım seninle ALLAH razı olsun ALLAH ne muradın varsa versin kelimelerle ifade edemiyorum ulvi hocanın mücizelerinde kelimeler bile anlamsız kalıyor ALLAH razı olsun
( http://www.ilimyuvasi.com/forum/ehli-sunnet-manevi-yardim-bolumune-gelen-tesekkurler/12390-allah-ulvi-hocam-dan-razi-olsun.html )

Ulvi hocam size minnetimi nasıl ifade edebilirim

Sevgili ilim yuvasındaki kardeşlerim.Geçen hafta cumartesi günü gece ulvi hocam can abim sohbet alanındayken eşimin yaşadığı bir olayı ona naklettim.unutmadan kardeşlerim ulvi hocam eşime bakım yapmıştı.günden güne eşim allahın izni ulvi hocam can abimin ilmiyle düzeliyor inşallah.hocama naklettiğim olay eşimin yaşadığı bir mucizemi diyeyim bir rastlantımı bilemiyorum.Ulvi hocam bakım esnasında benden 1 dolu birde boş bardak almamı istedi.boş bardağa 2 yudum su koymamı söyledi.daha sonra bu sudan 2 yudum içmemi söyledi.yemin ederim size su sanki şekerli gibiydi.ulvi hocama söyledim doğru dedi su tatlı.eşim şehir dışında olduğundan suyu içiremedim.ama ertesi günü döndüğünde suyu içti.bana bu su neden tatlı dedi.şimdi biraz daha iyi şükürler olsun.ULVİ HOCAM Can abim ben size olan bu minnet borcumu asla ödeyemem elimden tek gelen size canı gönülden dua etmek dilerim rabbim sizi iki cihandada aziz etsin rabbim sizden razı olsun.karşılığını beklemeden iyilik yapıyorsunuz rabbim bunun karşılığını kat be kat versin size

allaha emanet olun can hocam can abim
( http://www.ilimyuvasi.com/forum/ehli-sunnet-manevi-yardim-bolumune-gelen-tesekkurler/11695-ulvi-hocam-size-minnetimi-nasil-ifade-edebilirim.html )

Bakın böyle yazarsam yaklaşık 3000 e yakın teşekkkür yazmam gerekir hoş, ulvi Hocamın arkasından kendine edilen teşekkürleri, konularını, eserlerini şarlatan grubu insanların gözü açılmasın, gerçekleri görüp öğrenemesin diye çoğunu sildiler ama tamamen yok edemediler

Ulvi Hocam pınar gibi MaşaAllah, onlar sildikçe daha çok çağlayıp, daha çok teşekkür alıyor Allah Razı Olsun

Bu konuyu en güzel aşağıdaki link açıklar, Ulvi Hocamı tanımak ve anlamak isteyenler aşağıdaki linkte verilen bölümü iyice okusunlar

http://www.ilimyuvasi.com/forum/ehli-sunnet-manevi-yardim-bolumune-gelen-tesekkurler/index2.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
N

nusret

Guest
Ulvi Hoca Allah Razı Olsun Ehli Sünnet Yolunda kendini insanların yürüyüp geçebilmesi için Basamak Taşı yapmış Bir Gönül Eridir

H

HAVAS HOCA

Guest
Allah c.c. razı olsun fethi hocam bu konuyu açtığınız için
Ulvi hocamıza ne kadar teşekkür edilse azdır.
Kardeşimin yükü ağır. ona eziyet olurmu diye inanın bazen üye davet etmeye çekiniyorum.
Rabbim hepinizden razı olsun.
gerçekten binleri geçmiştir ulvi kardeşimin tedavi ettiği. maşallah
Rabbim dereceseni mevkisini maneviyatını gücünü kudretini yüceltsin
Amin

canasu25

Çavuş
FETHİ HOCAM

Bu şarlatan gurubu ulvi hocam hakkında yazılanları silebilirler ama ben ve benim gibi kardeşlerimin hafızasındanda ulvi hocamın yaptığı mucizeleride silemezlerya.varsın onlar silsin biz hergün ulvi hocamın ilmini yaptığı insanlığı yazarız.

Ben asla yalaka değilim.yalancı değilim ne yaşadımsa ne gördümse onu yazarım ne bir eksik ne bir fazla bunuda o kafalarına yerleştirsinler.

10 yıllık evliğim.eşimle isteyerek severek evlendik.Ama günden güne birbirimizden nefret eder hale geldik aynı ortamda 5 dakika bile kalamıyorduk.hergün tartışma huzursuzluk.yaşadığımız şehirde hemen hemen bütün hocalara gitti eşim ve ne hikmetse bazıları onları rabbime havale ediyorum benim eşime büyü yaptığımı söylemiş.Yıllarca yapmadım dedim en büyük yemin kuran üzerine olandır defalarca ettim.
Eşim yıllarca evinde 1 yudum su bile içmedi sabır dedim Allaha sığındım.
Denize düşen yılana sarılırya bir ümit hadi birde ben hocaya gideğim dedim.Annemin arkadaşıyla birlikte yaşlı bir hocaya gittik.İğrenç adam
Allah ona hakettiği cezayı inşaAllah verir.Birdaha asla böyle şarlatanlara gitmemeye yemin ettim.

Birgün bir rastlantı sonucunda by noktayı gördüm ve siteye kayıt oldum.Daha sonra ilim yuvasına geçtik 1 yıla yakın bir süredir buradayım herkes benim kardeşim oldu.sırdaşım dert ortağım oldu.

Ulvi hocam sizin bana yaptığınız bu iyiliği ben asla unutmam .İmkansızı siz başardınız.
2 ay önce bana bunları yaşayacağımı söyleselerdi inanmazdım.ama yaşadım şahit oldum.
10 yıldır meğer bana çok kötü oyun oynanıyormuş.bir rastlantı sonucunda öğrendim.dünyam yıkıldı.insanlar bu kadar kötü olamazlardı.Eşimin annesi,Eşim,ve 10 yıl boyunca eşime büyüler yapan o alevi kadın meğer o kadınla 10 yıldır birlikteymişler.kaynanam kadınla ana kız olmuş.Meğer eşim o kadının yaptığı büyülerle neredeyse aklından olacakmış.zaten pek birşeyde kalmamıştı.Ulvi hocam abim kardeşim 1 gün içinde hepsini tarumar etti.
o can ciğer insanlar bir anda birbirlerini gammazlamaya başladılar.daha 3 gün öncesine kadar
onlar galip ben mağluptum.ama herşey tersine döndü.

Ulvi hocam eşime bakım yapmaya başladı.Geçmişte yaşadıklarını hatta nasıl evlendiğimizi bile hatırlamayan eşim sanki yepyeni bir belleğe kavuştu.kadından bir anda tiksinmeye başladı.bana bu kadını ilk gördüğüm zaman nasıl tiksindimse şimdi yine aynı şekilde tiksiniyorum.sanki 10 yıl öncesine döndüm diyordu.Yıllarca derdimize çareler aradık para için yalan söyleyen dinsizler tanıdık.Ama Ulvi hocam sadece Allahın rızasına nail olmak için
hiç tanımadığı bana yardım etti.10 yıldır ne yaşadığımı ben bilirim.ve bu yapılan iyiliğin hiçbir şekilde unutmam mümkün değil.

Ulvi hocam Abim Kardeşim Rabbim seni fesatlardan Fitnelerden korusun.Rabbim senden binlerce razı olsun.yaptığınız bu iyiliklerin karşılığını rabbim kat be kat versin

Allah razı olsun

K

katip

Guest
ulvi Hocamın arkasından kendine edilen teşekkürleri, konularını, eserlerini şarlatan grubu insanların gözü açılmasın, gerçekleri görüp öğrenemesin diye çoğunu sildiler ama tamamen yok edemediler

Forumlardan silmeleri hiç birşeyi değiştirmezki gönüllerden nasıl silecekler..?

sevgiyim

Onbaşı
Allh razı olsun karşılıksız insanlara iyilik yapmayı bir görev haline getirmiş olan ulvi ve diğer hocalarımdan rabbim razı olsun hepsini cennetine dahil etsin işallah...

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
ulvi Hoca sahtakarlar ve tecavüzcü tacizci sapıklar sitesi ruhsal enikler ve baş dansözü sıkar67 gibi anca cav cav cav etmez karga gibi ötmez

İşte Adam, İşte İnsan Ulvi Hoca

kıskanan ruhsal beceriksizler çatlasın zaten çatlayıp köpek gibi kuduruyorlar

sahra

Uzman Onbaşı
Allah Razı Olsun Ulvi Hocamdan onun yardımları olmasa belkide akıl hastanesinde olurdum beni bunalımdan kurtardı Rabbimin izniyle
biz onu biliyoruz.Tek derdi müslüman kardeşlerine karşılıksız yardım
bizleri sahtekar dolandırıcılardan korumak.
Ona ne kadar teşekkür etsek azdır.
O bizim abimiz hocamız kardeşimiz arkamızda dağ gibi durur.
Rabbim ayırmasın.

polathoca

Uzman Onbaşı
( http://www.ilimyuvasi.com/forum/newreply.php?do=newreply&p=27683 )

( http://www.ilimyuvasi.com/forum/ehli-sunnet-manevi-yardim-bolumune-gelen-tesekkurler/12390-allah-ulvi-hocam-dan-razi-olsun.html )

( http://www.ilimyuvasi.com/forum/ehli-sunnet-manevi-yardim-bolumune-gelen-tesekkurler/11695-ulvi-hocam-size-minnetimi-nasil-ifade-edebilirim.html )

Bakın böyle yazarsam yaklaşık 3000 e yakın teşekkkür yazmam gerekir hoş, ulvi Hocamın arkasından kendine edilen teşekkürleri, konularını, eserlerini şarlatan grubu insanların gözü açılmasın, gerçekleri görüp öğrenemesin diye çoğunu sildiler ama tamamen yok edemediler

Ulvi Hocam pınar gibi MaşaAllah, onlar sildikçe daha çok çağlayıp, daha çok teşekkür alıyor Allah Razı Olsun

Bu konuyu en güzel aşağıdaki link açıklar, Ulvi Hocamı tanımak ve anlamak isteyenler aşağıdaki linkte verilen bölümü iyice okusunlar

http://www.ilimyuvasi.com/forum/ehli-sunnet-manevi-yardim-bolumune-gelen-tesekkurler/index2.html

alem tanıyacak inşallah...

Tugtegin786

Uzman Onbaşı
Ulvi Hoca Allah Razı Olsun Ehli Sünnet Yolunda kendini insanların yürüyüp geçebilmesi için Basamak Taşı yapmış Bir Gönül Eridir

Üst Alt