Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

ulvi 'yi Çarpan Çarpana :) (Ulvi Hocadan Alıntı)

Dikkatimi birşey çektide sizlerle paylaşmak istedim.

Ben internet dünyasına girdiğim günden beri kendini hoca, medyum ilan eden bazı kimseler beni çarpacağını beyan eder.

Kaç senedir ben bunların beni çarpmasını beklerim, kaç senedir bunlarda beni çarpacağını söylerler

Sizce daha ne kadar beklemem gerekir
, yoksa kendilerini millete hoca ve alim takdim eden bu başıbozuk hoca ve medyum takımı sadece insanları korkutarak ve kendilerine inanmalarını sağlayarak rant elde etmeyi sağlayan para avcısımı ne

Yoksa bu zavallıların benim üzerime yollayabilecek bir cini şeytanı,ifriti, iblisi, hadimi, hüddamı yokmu ne

Yoksa bunların hepsi yalancı ve dolandırıcımı ne

Kardeş içinde kendini evliya göstermeye çalışan sahtekarlardan tutunda, enel hakka ulaşmış olduğunu iddia eden astral seyahatçilerine kadar, goya cin çıkarma seanslarıyla hastanın içindeki cinle konuştuğunu iddia edip onu çıkarttığını iddia eden sapıklarına kadar

Hadimim var , hüddamım var diyenlere kadar, 30-40 tane cinim var diyenlere kadar, esma müvekkilerine sahibim, ruhaniyetleriyle iştigal ediyorum diyenlere kadar

Hele bir tanesi varki garibimin gavs dedesi varmış azrailin elinden ruhu alıp tekrar hayat veren
ona kadar

cin padişahının kızıyla , oğluyla evli olduğunu iddia edenlere kadar, cinlerle evli olduğunu söyleyenlere kadar,

tüm sülalem cinci diyenlere kadar

sayısız adı hoca kendi paçavra ve medyum başıbozuk sürüsü beni çarpıyordu, çarptırıyordu ki b3en işleri kolaylaşsın diye adımı, soyadımı, doğum tarihimi, yaşadığım yeri, doğduğum şehri yani her türlü bilgiyi verdim

Bunların sayısını çıkarmaya kalksam her halde sayıları 50 yi yüzü geçer belkide iki yüzü iki sene içerisinde

Ben çarpıldığımı zannetmiyorum ben hala sapasağlamım Şükür ve ilerlememde en ufak bir duraklama ve gerileme yok Allah 'a Şükür

Sizce bunlar beni çarptıda benmi farkında değilim
, yoksa bu mavra üreticisi uydurukçular gerçekte sadece insanları kandırmaya çalışan sahtekarmı

Ulvi Hoca / 2010