Ulvi ve Nurkul Hocama | İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Platformu
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1200 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1200 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1200 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK

Ulvi ve Nurkul Hocama

'Duyurular - İlanlar' forumunda dost-semihbaba4125 tarafından 26 Kas 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. dost-semihbaba4125

dost-semihbaba4125 Asteğmen
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Ulvi Hocam 90 lı yaşlarda anneannemin annesi bir ninemiz var çok hasta ayakları tutmuyor kulakları çok zor duyuyor gözleri çok zor görüyor gözleri ağrıyor idrar tutamama sıkıntısı da başladı geceleri özellikle çok öksürüyor.bunlara ek olarak cin şeytan gördüğünü buna saldırdıklarını gece uyutmadıklarını ayaklarını omuzuna sırtına vs dolandıklarını ölüleri vs gördüğünü söylüyor böyle varlıklar var mı yoksa yaşlılıktan dolayı bu beyinsel halisülasyon mu görüyor inanın bilmiyorum tek bildiğin bu ninemiz bana böyle böyle yapıyorlar derken çaresiz kalışım.yaklaşık 3 yıldır böyle bazen düzeliyor bazen tekrar başlıyor bu aralar daha da arttı.hocam eğer bu yazıyı okuyorsanız yardımlarınızı bekliyoruz ALLAH razı olsun sizden hocam. Sitedeki kardeşlerim sizde dualarınızı esirgemeyin bu ninemize İnşaAllah. Birde hocam sitede şifreniz bana yıllar önce vermiş olduğunuz facebook şifreniz sonu 1 rakamı ile biten o şifre ile giriş yapabilirsiniz eğer bu mesajı okuyarsanız tabi. Bir de hocam abim, kuzenim, bir de ben hocam işsisiz hocam tüm işsizlerin iş bulması için dularınızı bekliyoruz ALLAH hepinizden hepimizden razı olsun Amin.

Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Ara 2017
  2. dost-semihbaba4125

dost-semihbaba4125 Asteğmen
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    hocam ninem çok kötü dualarınızı esirgemeyin

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...