Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ulvi kimdir

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
ulvi Hoca bilgisiyle ve dünyanın açıklayamadığı uygulamalarıyla ki bunu tüm dünyanın gözü önünde yapar dünyayı şaşkınlığa uğratan Bir İlim Kullanıcısıdır

O İlmini diğerleri gibi kendine ve bencilliğine kullanmamış, İlmin İslamiyet 'e Dayandığını Tüm dünyaya söylüyerek dünyaya İslami İlimlerin Gücünün ispatını yapmış bir insandır

ulvi internet ortamında 3000 den fazla kişiye karşılıksız yardımcı olmuş ve yüzlerce teşekkür almış bir insandır

ulvi şarlatanların ipliğini pazara çıkarmış ve tüm oyun ve tezgahlarını bozmuş bir insandır

ulvi şerefsiz vatan haini bazı insanların kendilerini Müslüman göstererek Atatürk 'e laf atıp Atatürk 'ü din düşmanı göstermelerine engel olmuş ve bu dinci geçinen vatan hainlerinin gerçekte ateistlerle, dolandırıcılarla, şarlatanlarla, tecavüzcülerle bir ve birlik olduğunu dünyanın gözü önünde açığa çıkarmış bir insandır

ulvi internet tecavüzcülerini ve sırf para uğruna ona şereflerini satan şerefsizlerin ipliğini pazara çıkarmış ve tüm rant kapılarını durdurmuş bir insandır

ulvi kimdir biliyormusunuz

ulvi sahtekarın, şarlatanın, vatan haininin, din ve Allah düşmanının, şerefsizin, satılmışın, tecavüzcünüm, tacizcinin internet alemindeki korkulu rüyasıdır

O kadar korkarlarki ulviden yetiştirdiği internet talebelerine bile saldırılarda bulunulmuş, haklarında karalama ve iftira kampanyaları çıkarılmış ve talebelerinin nikleriye aynı sahte siteler açarak insanları kandırmaya ve dolandırmaya çalışmışlardır

ulvi bir efsane ve ekoldur

peki ulviyi karalayanlar kimdir

tecavüzcüler çünkü iplikleri açığa çıktı, insanlar ne mal olduklarını anladılar

vatan hainleri çünkü Türk 'ü sevmezler

Dinve Allah düşmanları , ateistlerden bazıları çünkü ulvi şu an yaptıklarıyla onların her türlü görüşünü çürütmektedir

hırıstiyan ve yahudilerden bazıları, çünkü Müslüman 'ın Gücünün ve Bilgisinin İspatı olduğunu istemezler

sahtekarlar ve şarlatanlar çünkü insanları dolandıramaz oldular

Tamamını yazmıyayım bu böyle devam edip gider

hepsine tek tek katılıyorum ayrıca kendine taş tana gül atan hayatımda tanıdım en sabırlı insan melek gibi abi MAŞALLAH o kelimelerle anlatılmaz yaşayarak anlarsın Ulvi abiyi onu sevmek paha biçilmez ya o duygu mükemmel ALLAH hepimize nasip etsin ışığından mahrum etmesin abimin MAŞALLAH abim MAŞALLAH keşke bastığın toprak olaydım abim ALLAH razı olsun senden

hocamızdan onu yetiştirenlerden onun yetiştirdiklerinden ALLAH razı olsun ne mutlu ki bize ALLAH onun gibi bi insanla tanışma fırsatı verdi . (gerçi melek mi insan mı orda biraz süphemiz var ama :)))))

kenzul

Onbaşı
Nurkul Hocam böyle bir konu actiginiz icin Allah razi olsun yüreginize saglik...dediklerinize yürekten katiliyorum...

ulvi hocam biz seni cok seviyoruz seni sevmeyenlerin en büyük cezasi seni sevmek olsun...:)

necmiye

Onbaşı
ALLAH razı olsun ne mutlu ki bize ALLAH onun gibi bir insanla tanışma fırsatı verdi .ALLAH cc. ulvi hocamı ilminde yükseltsin inşallah.

kimyahatun

Çavuş
Allah razı olsun Nurkul hocam sizin vesilenizle birkezdaha Ulvi Hocama saygılarımı sevgilerimi ve şükranlarımı sunuyorum Allah Ulvi hocamıza saglık sıhhat versin, korusun, ilmini derecesini arttırsın İnsaAllah.Aminn
Herdefasinda ricalarımı kırmayarak yardımlarını esirgemeyen hocamıza dua ediyorum.

F

Fethi

Guest
Allah Razı Olsun bu konu için özellikle teşekkürler, Ulvi Hocamız karşısındakilerin sayısına bakmadan mücadeleye girmiş ve diz çöktürmüş bir insandır yarenleriyle beraber

Ve bu devirde doğruluk ve dürüstlük ışığını tekrar yakmıştır

Onu suçlayanların hepsi kendi yalanlarında boğulmuş ve yüzleri açığa çıktıkça rezil olmuşlardır

Ulvi Hocamız bu dünyaya hizmet etmez, bu dünyayı insana hizmet ettirir. Onun için dünyaya tabi dünyaya hizmet edenler Ulvi Hocamızı hç sevmez ve devamlı iftira atarak karalamaya çalışırlar

sahra

Uzman Onbaşı
Allah Razı Olsun Nurkul hocam.
Rabbim Ulvi hocamdanda gani gani Razı olsun.
Elma veren ağaç taşlanır Ulvi hocamı çekemeyenlerin onunla neden uğraştığını biliyoruz.kalbi temiz saf insanları kandıramadıkları için.
Bana o kadar çok yardımı olduki ona ne zaman ihtiyacım olsa hiç bekletmeden anında uzattı elini.Canlı şahitim.burda o kadar çok kişiyi
tedavi etti gözümüzün önünde ve hiç bir karşılık beklemeden.
Tek derdi Allah Rızası ve saf ve temiz insanların kandırılıp sömürülmemesi.Rabbim iyliklerini karşılıksız bırakmasın inşaAllah
iki cihanda Rabbim onuda sıkıntıda bırakmasın inşaAllah.
Obizim her zaman gönlümüzde ve dualarımızdadır.onun iylikseverliği,
merhametli ve sabrı bizede örnek oluyor.
İnşaAllah hep bizimle olur.
Rahman Razı olsun.

dua11

Onbaşı
ulvi hocam siteye geldiğimde ilk tanıdığım hocamdır. baş tacımdır. ilgisiyle sevgisiyle sitedekilerin kalbini kazanmış bir insandır.Allah razı olsun. bizimle uğraştığı için Rabbim sabır versin ilmini arttırsın inş.

HİLAL

Onbaşı
Allah razı olsun nurkul hocam ulvi hocamı anlatmaya kelimeler yetmez rabbim onu başımızdan eksik etmesin iki cihandada yüzünü güldürsün sizlerdende allah razı olsun rabbim ilminize ilim katsın a.e.o

polathoca

Uzman Onbaşı
ulvi Hoca bilgisiyle ve dünyanın açıklayamadığı uygulamalarıyla ki bunu tüm dünyanın gözü önünde yapar dünyayı şaşkınlığa uğratan Bir İlim Kullanıcısıdır

O İlmini diğerleri gibi kendine ve bencilliğine kullanmamış, İlmin İslamiyet 'e Dayandığını Tüm dünyaya söylüyerek dünyaya İslami İlimlerin Gücünün ispatını yapmış bir insandır

ulvi internet ortamında 3000 den fazla kişiye karşılıksız yardımcı olmuş ve yüzlerce teşekkür almış bir insandır

ulvi şarlatanların ipliğini pazara çıkarmış ve tüm oyun ve tezgahlarını bozmuş bir insandır

ulvi şerefsiz vatan haini bazı insanların kendilerini Müslüman göstererek Atatürk 'e laf atıp Atatürk 'ü din düşmanı göstermelerine engel olmuş ve bu dinci geçinen vatan hainlerinin gerçekte ateistlerle, dolandırıcılarla, şarlatanlarla, tecavüzcülerle bir ve birlik olduğunu dünyanın gözü önünde açığa çıkarmış bir insandır

ulvi internet tecavüzcülerini ve sırf para uğruna ona şereflerini satan şerefsizlerin ipliğini pazara çıkarmış ve tüm rant kapılarını durdurmuş bir insandır

ulvi sahtekarın, şarlatanın, vatan haininin, din ve Allah düşmanının, şerefsizin, satılmışın, tecavüzcünüm, tacizcinin internet alemindeki korkulu rüyasıdır

O kadar korkarlarki ulviden yetiştirdiği internet talebelerine bile saldırılarda bulunulmuş, haklarında karalama ve iftira kampanyaları çıkarılmış ve talebelerinin nikleriye aynı sahte siteler açarak insanları kandırmaya ve dolandırmaya çalışmışlardır

Dinve Allah düşmanları , ateistlerden bazıları çünkü ulvi şu an yaptıklarıyla onların her türlü görüşünü çürütmektedir

hırıstiyan ve yahudilerden bazıları, çünkü Müslüman 'ın Gücünün ve Bilgisinin İspatı olduğunu istemezler

rabbim seni başımızdan eksik etmesin.dereceni ali eylesin.

incinme

Uzman Çavuş
Rabbim ulvi hocamızdan tüm hocalarımızdan ve cümle müslümAnlardAn razı olsun inşAllAh

F

Fethi

Guest
Aşağıda anlatmaya çalışayım biraz ulvi Hocamı İnşaAllah, Allah Razı Olsun O 'ndan ve cümlemizden Amin

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

Fethi

Guest
arkadaşlar lütfen kimse dediklerimin ve yazdıklarımın doğruluğunu Asrı Saadet'e göre araştırmadan kabul etmesin yanlıştakabul etmesin çünkü 1 benim birşeyi doğru bilmem onun doğru olduğunu göstermez yanlış olduğunuda göstermez 2- bildiğimin doğru olduğunu göstermez yanlış olduğunuda göstermez 3-herkes doğru bildiğini zanneder ve inanır yada inandığının doğruluğuna inanır bu sadece insanın konular hakkında sanal bir gerçeklik oluşturarak oluşturmuş olduğu sanallıkta kendi kendini kandırmasıdır 4- en önemlisi Manevi alemden gelen bilgiyle zahire hükolunmaz Din zahire indirilmiştir kısaca gelen her bilgiye ister manevi ister zahiri isterse şeyhlerin söylediği olsun hemen doğruluk verilmez ne doğrudur ne yanlıştır denir Bilgi Asrı Saadet'e götürülseydi Orada doğru kabul edilseydi Doğrudur yanlış kabul edilseydi yanlıştır denir ve o şekilde bırakılır lütfen benim yazdığım herşeyede bu şekilde yaklaşın
--------------------
Ne doğruya yanlış diyecek kadar cesaretim vardır ne yanlışa doğru diyecek kadar nede insanların imanlarıyla oynayacak kadar nede kimseyi yanlışa düşürecek kadar

Alıntıdır Hatip Hocamdan

bakın bizlerin her doğru dediği doğru olacak diye bir kural yok, belki yanlış yada eksik biliyorda olabiliriz. Yada bizler doğru biliyoruzda ama gerçekte yanlıştır

Kural şudur insanların bir şeyi doğru bildiğini göstermesi , ille o bildiğinin doğru olduğunu göstermez

İnsanların bir şeyi doğru kabullenmesi, o kabullendiklerininde Doğru olduğunu göstermez

İnsanların bir şeyin doğru olduğuna inanması o inandıklarının doğru olduğunu göstermez

Onun için biz ulvilerin yazısını okudukatn sonra hemen doğru diye kabul etmeyin. Lütfen Önce Asrı Saadet 'e Sorun yada Asrı saadet 'le karşılaştırın. Eğer Asrı Saadet 'e uyuyorsa kabullenin ama uymuyorsa kesinlikle kabul etmeyin

Çünkü Gerçek Asrı Saadet 'tir ve Asıl Doğru Asrı Saadet'tedir

Aslında bizler bu yazıyı internet ortamına ilk girdiğimizde yani iki sene önce yazmuştık ama kendi nefislerine tabi, bu dünyaya bağımlılıktan kurtulamamış insanlar sadece bizleri karalayabilmek için tüm yazılarımızı ardımızdan sildi

Şimdi yeniden yazıyor ve söylüyorum Asıl Asrı Saadet 'tir, Asla Şaşmayın

Eşhedu En La İlâhe İllâllah Ve Eşhedu Enne Muhammeden Abduhu Ve Resuluhu
Ben Şahitlik Ederimki ALLAH 'tan Başka İlah Yoktur Ve Yine Şahitlik Ederimki MUHAMMED Sav ALLAH'ın Kulu Ve Resulü 'dür
ALLAHumme Salli Ala Seyyidina MUHAMMEDİN Ve Ala Ali Seyyidina MUHAMMED
Es Selamun Aleykum Ve Rahmetullahu Ve Bereketuhu
BismillahirRahmanirRahim ( RAHMAN Ve RAHİM Olan ALLAH 'ın Adıyla.. )
Ezan Dinmez, Vatan Bölünmez, Şehitler Ölmez, Tüm Şehit Efendilerimizin Ruhlarına Saygıyla Bir Fatiha
Büyü Hakkında Bir Ayeti Şerife

102. Süleyman'in hükümranligi hakkinda onlar, seytanlarin uydurup söylediklerine tâbi oldular.
Halbuki Süleyman büyü yapip kâfir olmadi.
Lâkin seytanlar kâfir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil'de Hârut ile Mârut isimli iki melege indirileni ögretiyorlardi. Halbuki o iki melek, herkese: Biz ancak imtihan için gönderildik, sakin yanlis inanip da kâfir olmayasiniz, demeden hiç kimseye (sihir ilmini) ögretmezlerdi. Onlar, o iki melekden, kari ile koca arasini açacak seyleri ögreniyorlardi. Oysa büyücüler, Allah'in izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler. Onlar, kendilerine fayda vereni degil de zarar vereni ögrenirler.
Sihri satin alanlarin (ona inanip para verenlerin) ahiretten nasibi olmadigini çok iyi bilmektedirler. Karsiliginda kendilerini sattiklari sey ne kötüdür!
Keske bunu anlasalardi!

Lütfen Forumdan Her Çıkışımızda Helalleşelim ve Hakkımızı Helal Ederek Çıkalım
Bu Sitede Büyü ve Sihir Paylaşımlarında Bulunmak, Yıldızname, Tarot ve Fal Bakmak, Remil Atmak, Kehanette Bulunmak, Gelecekten Haber Vermeye Kalkmak Yasaktır
ulvi 'den ve Forum Hocalarımızdan Üyelerimize Teşekkürler
BismillAhirRahmanirRahim
Kardeşlerim Rab 'bim Şifamızı ve şifanızı Ahiret ve bu dünyalarımıza Hayır Olacak şekilde Daim Etsin Amin
Kardeşlerim şifaya aradığınız vesilede, benim ve diğer Hoca Kardeşlerimizin vesile olabilmesine müsade vererek, bu Hayırdan mahrum kalmamıza sebebiyet vermediğiniz için kendim adına ve tüm forum Hocası kardeşlerim adına teşekkür eder, Allah Razı Olsun hepinizden ve hepimizden derim Amin

MaşaAllah hepimize, İnşaAllah hep birlikte

Bu Forumda Üfürkçülük, Büyücülük, Sihirbazlık, Medyumluk, Cincilik, Cinderlik ...ve benzerleri Yapılmaz ve Yapılması Yasaktır
Bu Forumda Sadece Sıkıntısı Olan Üyelerimiz İçin Allah 'a El Açılıp Dua Edilir, Rab 'ten Yardım İstenir. Allah Rızası İçin Kur'an-ı Kerim 'den Sure ve Ayetler Okunarak Rab 'be İltica Edilir. Kul Olmanın Verdiği Güzelliğin İnsanların İç Dünyasında Nasıl Bir Huzur Oluşturduğu, Hayra, Şifaya ve Dertlerden Kurtulmaya Nasıl Katkıda Bulunduğu ve Yardımcı Olduğu Anlatılır ve Tanıtılır.
İSRA SURESİ 82. AYET
Biz Kur'ân'dan iman edenler için bir şifa ve rahmet kaynağı olan âyetler indiriyoruz. Zalimlerin de ancak zararını artırır. ( Elmalılı Hamdi yazır Meali )
Bakara Suresi 269. Ayeti Şerife 'de Emreder ki
Allah hikmeti dilediğine verir. Kime hikmet verilmişse, şüphesiz ona çokça hayır verilmiş demektir. Bunu ancak akıl sahipleri anlar.
Hadis-i Şerifte, '' İlaçların en iyisi Kur’an-ı kerimdir '' (İbni Mace) ve Başka Bir Hadisi Şeirf 'te '' Kur’an-ı kerimden şifa beklemeyen, şifaya kavuşamaz. [Deylemi] '' Buyuruldu.
Tirmizî ve Hâkim’in ibn Ömer’den naklettiğine göre, Resulullah (asv) şöyle buyurmuştur:
“Sizden herhangi bir kimseye dua kapısı açılırsa, ona rahmet kapıları açılmış olur.
Allah’tan afiyet istemek kadar O’na sevimli gelen başka bir istek yoktur. Dua, vuku bulan bir şey için de vuku bulmayan bir şey için de faydalıdır. O halde duaya yapışın ey Allah’ın kulları!” (Kenzu’l-Ummal, 2/64/h. No: 3130)

Bu Forumda büyü ve sihir paylaşımında bulunmak, yıldızname bakmak, tarot açmak, remil atmak, fal bakmak, kehanette bulunmak, gelecekten haber vermeye kalkmak Yasaktır. Bu Forumda üfürkçülük, büyücülük, sihirbazlık, medyumluk, cincilik, cinderlik, falcılık ..vs yapılmaz ve Yasaktır. Bu Forum cinlere, şeytanlara, ifritlere ve diğerlerine, büyüye ve sihre karşı İnsanların Kalesidir

[03:2 4:54] asya-asoke : evet.

[03:2 5:08] asya-asoke : tabıkı ılk ısım bu olacak.

[03:2 5:16] @ ulvi : MaşaAllah deyin bakalım hocanıza.

[03:2 5:19] asya-asoke : annem ıcınde bır.

[03:2 5:24] asya-asoke : masallah hocam.

[03:2 5:25] @ ulvi : Allah Razı Olsun kardeşim.

[03:2 5:30] Lja : maşallah bıtanecık hocamızaaa.

[03:2 5:35] asya-asoke : danısmak ıstıyorum.

[03:2 5:36] @ ulvi : annende düzeldi kardeşim.

[03:2 5:40] Lja : .

[03:2 5:40] yoncam : maşaAllah hocam.

[03:2 5:41] Gül Ekmekçi : maşaALLAH.

[03:2 5:45] @ ulvi : boynundamı sıkıntı vardı annenin.

[03:2 5:51] @ ulvi : birde devamlı iç sıkıntısı.

[03:2 5:57] Gerçeğin Sesi : kocamanından maşaALLAH gül hocama benimmm .

[03:2 5:59] asya-asoke : boynunda vardı.

[03:2 6:03] @ ulvi : sağ kulağına üfürülme hissi.

[03:2 6:09] asya-asoke : o ıc sıkıntısı babamın vefatından berı var.

[03:2 6:15] @ ulvi : ve sebepsiz korku.

[03:2 6:21] asya-asoke : bana cok uzuluyor.

[03:2 6:25] asya-asoke : bıde.

[03:2 6:30] Lja : ay bugun bende serın serın üfürüldüm hoşlaştım ama.

[03:2 7:05] asya-asoke : ayak parmagında hıssızlık gıbı uyusukluk var.

[03:2 7:12] Gerçeğin Sesi : sana gerekiodu ama lja.

[03:2 7:15] asya-asoke : dr kalp dedı 3 4 dr gıttı.

[03:2 7:24] asya-asoke : farklı ılaclar verdıler.

[03:2 7:27] asya-asoke : ama aynı.

[03:2 7:40] asya-asoke : dızı yuzundende rahat yuruyemıyor.

[03:2 7:55] @ ulvi : asya anneye söyle içindeki pişmanlık duygusundan kurtulması lazım.

[03:2 8:12] asya-asoke : pısmanlık ?.

[03:2 8:16] @ ulvi : kendini suçlamayı bıraksın.

[03:2 8:25] @ ulvi : sen söyle teyzeme anlar.

[03:2 8:31] @ ulvi : sdüşükten dolayı.

[03:2 8:36] @ ulvi : içinde üzüntü kalmış.

[03:2 8:43] @ ulvi : ondan bahsediyorum.

[03:2 8:49] asya-asoke : tabıkı.

[03:2 8:52] Lja : kalır elbet üzüntü .

[03:2 8:53] @ ulvi : şu an bak anneye yüzü gülmeye başladı.

[03:2 8:55] @ ulvi : doğrumu.

[03:2 9:01] @ ulvi : kontrol et gel kardeşim.

[03:2 9:05] asya-asoke : o en cok amcam olayına uzulmustu.

[03:2 9:08] asya-asoke : bır dk.

[03:2 9:08] Gül Ekmekçi : HOCAM VE ARKAŞLAR ALLAH A C.C. EMANET OLUN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

[03:2 9:19] Gül Ekmekçi : BENDENDE DUALRINIZ ESİRGMEYİN OLURMU.

[03:2 9:20] Lja : gule gule g.

[03:2 9:24] Lja : gül.

[03:2 9:24] @ ulvi : yarın yüzüne gözüne kan gelmiş bulacaksın anneyi İnşaAllah.

[03:2 9:25] Gerçeğin Sesi : sende gül kardeşim.

[03:2 9:32] @ ulvi : sende kardeşim.

[03:2 9:33] yoncam : Allaha emanet ol gül.

[03:2 9:35] Gül Ekmekçi : KİB.

[03:2 9:35] Lja : tama gul .

[03:3 0:07] asya-asoke : hocam odasına ulastıgım uyanıyor.

[03:3 0:15] @ ulvi : tmm.

[03:3 0:19] @ ulvi : hali nasıl.

[03:3 0:30] @ ulvi : neşelimiydi.

[03:3 0:30] Gerçeğin Sesi : inşaALLAH hocam inşaALLAH.

[03:3 0:52] asya-asoke : konsuyor suan.

[03:3 1:07] @ ulvi : senlemi kimle konuşuyor.

[03:3 1:24] asya-asoke : benle...seslendı ne yapıyorum dıye.

[03:3 1:38] @ ulvi : tmm kardeşim.

[03:3 1:43] Gerçeğin Sesi : hehe söleseydin .

[03:3 1:50] @ ulvi : yarın İnşaAllah neşeli bir anne bulacaksın.

[03:3 1:52] asya-asoke : sızınle konustugumu soyledım aylardır sızlerı anlatıyorum.

[03:3 1:54] @ ulvi : umudum öyle.

[03:3 1:54] Gerçeğin Sesi : şifa alıyorum hepimize diye.

[03:3 2:06] @ ulvi : sor teyzeme o zaman.

[03:3 2:15] asya-asoke : ınsallah o kadar uzuluyorkı.

[03:3 2:16] @ ulvi : şu an kendini nasıl hissedityormuş.

[03:3 2:21] asya-asoke : tamam ne sorayım.

[03:3 2:36] Lja : içi ferahlamışmıı.

[03:3 2:42] @ ulvi : kendini nasıl hisettiğini.

[03:3 2:47] @ ulvi : mesela şimdi boynu iyi.

[03:3 2:50] @ ulvi : dizleri iyi.

[03:3 2:54] @ ulvi : kontrol etsin.

[03:3 3:02] @ ulvi : içi ferahlamışmı.

[03:3 3:13] asya-asoke : tamam soruyorum.

[03:3 3:28] yoncam : uyku sersemliği vardır şimdi hocam anlamaz belki.

[03:3 3:41] asya-asoke : boynu ıyıymıs.

[03:3 3:42] Lja : anı uyku gelmesıde gevsemesındendırr.

[03:3 3:43] @ ulvi : anlar.

[03:3 3:57] asya-asoke : dızımde bırsey hıssetmıyorum dedı.

[03:3 3:57] @ ulvi : .

[03:3 3:57] Lja : hele sabah abomba gıbı olur ısnallah.

[03:3 4:15] @ ulvi : geçmiş olsun kardeşim.

[03:3 4:15] asya-asoke : kaburga kemıgınde agrı varmıs.

[03:3 4:22] @ ulvi : bu kadar.

[03:3 4:36] @ ulvi : bak yanlışınız nerde biliyormusunuz.

[03:3 4:38] yoncam : maşaAllah hocama.

[03:3 4:38] asya-asoke : uyusuklukları kontrol et dedım hıssettmıyorum dedı.

[03:3 4:48] asya-asoke : nerde hocam.

[03:3 4:49] @ ulvi : sayısız hocaya gitmişsiniz.

[03:3 4:51] @ ulvi : yanlış.

[03:3 4:57] @ ulvi : direk bana gelecektiniz.

[03:3 4:59] @ ulvi : bynoktaya.

[03:3 5:01] @ ulvi : .

[03:3 5:18] Lja : evet hoıcam. ne bılelım senın gıbı bı kaynakla karsılasıcagımızıı. asrın günesıyle yan yana olucagımızıı.

[03:3 5:22] yoncam : .

[03:0 7:34] Lja : yok hocam tamam moralı bozuk yaa ondan oldu.

[03:0 7:37] yoncam : hoşgeldin mehtap .

[03:0 7:40] asya-asoke : haklısınız.

[03:0 7:41] @ ulvi : neyse kardeşim.

[03:0 7:44] @ ulvi : erstağfirullah.

[03:0 7:51] Lja : bu moral bozukulu ne kadar kötu bılmezsınn.

[03:0 7:54] @ ulvi : içindeki sıkıntı şu an kayboldu doğrumu.

[03:0 8:07] Gerçeğin Sesi : hb yoncam.

[03:0 8:20] @ ulvi : gerçeğin sesi hoşgeldin kardeşim.

[03:0 8:29] Lja : as kızlar.

[03:0 8:35] @ ulvi : asya sıkıntın hala varmı kayboldumu kardeşim.

[03:0 8:39] Gül Ekmekçi : HOCAM ÇOK YOĞUN OLDUGUNUZU VE BİZİM İÇİN BURDA OLDGUNUZU BİLİYORUM HOCAM VE KARDEŞLERİM ARAYA GİRİP SOHBETİNİZİ BÖLMEK İSTEMİYORUM AMA LÜTFEN BANADA DUALRINIZ EKSİK ETMEYİN İŞ İÇİN.

[03:0 8:43] asya-asoke : hocam sıkıntı evet kayboldu.

[03:0 8:44] @ ulvi : sadece doğrular.

[03:0 9:00] Gerçeğin Sesi : hb hocam ALLAH razı ols.

[03:0 9:03] asya-asoke : ama en ufak bır konuyu dusundugum an sıkılıyorum.

[03:0 9:10] @ ulvi : İnşaAllah gül kardeşim sende bizleri Duandan eksik etme olurmu.

[03:0 9:24] @ ulvi : düşün şimdi asya sıkılmayacaksın.

[03:0 9:27] @ ulvi : dene lütfen.

[03:1 0:16] @ ulvi : asya kardeşim şu an geçmişte aklından çıkıyor doğrumu.

[03:1 0:27] @ ulvi : unutmaya ve önemsememeye başladın doğrumu.

[03:1 0:46] asya-asoke : evet.

[03:1 0:57] @ ulvi : geçmiş olsun asya kardeşim.

[03:1 1:08] @ ulvi : bitti bir daha sıkıntın olmaz İnşaAllah.

[03:1 1:11] asya-asoke : bugun kızdıgım uzen konuları bulup denemek ıstedım.

[03:1 1:17] @ ulvi : geçmişinde iki önemli korku geçirmişsin.

[03:1 1:21] @ ulvi : onların etkisi.

[03:1 1:25] yoncam : maşaAllah hocama.

[03:1 1:29] asya-asoke : ama hatırlayamadım bıle.

[03:1 1:34] @ ulvi : etkiler kaldırıldı üzeinden.

[03:1 1:45] @ ulvi : teşekkür yazımı açıklamalı isterim asya kardeşim.

[03:1 1:46] Gerçeğin Sesi : maşaALLAH.

[03:1 1:48] @ ulvi : İnşaAllah.

[03:1 1:54] asya-asoke : Allah razı olsun hocam.

[03:1 2:13] asya-asoke : tabıkı bırsey sorabılırmıyım hocam.

[03:1 2:34] asya-asoke : bu sekılde ara ara sıkıntım oluyordu.

[03:1 2:51] asya-asoke : o donemler nısanlım bana garıp davranıyor.

[03:1 2:51] yoncam : .

[03:1 3:01] asya-asoke : persembeden berı yıne oyle.

[03:1 3:30] Lja : neyı varmıs hocam özür merak ıste.

[03:1 3:34] asya-asoke : ben yokmusum gıbı olup olmadık kavga edıyor gorusmesek bıle arayıp bagırıp kapatıyor.

[03:1 3:55] Gül Ekmekçi : .

[03:1 4:12] @ ulvi : asya bitti kardeşim.

[03:1 4:29] @ ulvi : artık ara arada olsa sıkıntın olmayacak İnşaAllah.

[03:1 4:32] asya-asoke : hocam Allahın ıznıyle olmayacak demı.

[03:1 4:42] Gerçeğin Sesi : inşaALLAH.

[03:1 4:45] @ ulvi : İnşaAllah olmayacak kardeşim.

[03:1 4:48] asya-asoke : sızofrenı olacam yoksa.

[03:1 4:55] @ ulvi : yan odanda yatan bir ufak kardeşin varmı.

[03:1 4:57] Lja : ınsallahhhhhhhhhhh asya gözun aydınnnnnn.

[03:1 5:02] @ ulvi : şu an.

[03:1 5:03] asya-asoke : Allah razı olsun hocam.

[03:1 5:08] yoncam : maşaAllah.

[03:1 5:13] asya-asoke : hemen yan odamda annem var.

[03:1 5:15] Gül Ekmekçi : ASYA HERŞEY YOLUNA GİRER İNŞALLAH.

[03:1 5:23] asya-asoke : ınsallah.

[03:1 5:26] @ ulvi : tmm ufak çocuk varmı o odada.

[03:1 5:36] @ ulvi : 8-13 arası.

[03:1 5:41] asya-asoke : yok.

[03:1 5:42] @ ulvi : kız.

[03:1 5:46] @ ulvi : tmm.

[03:1 5:48] asya-asoke : hayır.

[03:1 5:53] asya-asoke : ablam var ama buyuk.

[03:1 5:55] @ ulvi : annede ne sıkıntı var asye kardeşim.

[03:1 6:03] @ ulvi : yada ablada.

[03:1 6:14] asya-asoke : ıkısındede var.

[03:1 6:17] @ ulvi : hangisinde gece korkusu var.

[03:1 6:23] asya-asoke : ablam cocuklugundan berı rahatsız.

[03:1 6:24] @ ulvi : ve geceleri uyanma.

[03:1 6:28] asya-asoke : ablamda.

[03:1 6:36] @ ulvi : tmm asya kardeşim.

[03:1 6:39] asya-asoke : bogularak uyanıyor cıglık cıglıga.

[03:1 6:44] @ ulvi : anne hiç düşük yapmışmı.

[03:1 6:50] yoncam : aaaaaaaaa.

[03:1 6:51] @ ulvi : yada evladını kaybetmişmi.

[03:1 6:52] asya-asoke : bende sıze o konuyu yazacatım.

[03:1 6:57] asya-asoke : evet hocam.

[03:1 7:11] asya-asoke : kardesım olacaktı.

[03:1 7:14] @ ulvi : kardeşim vefatmı düşükmü.

[03:1 7:22] asya-asoke : dusuk.

[03:1 7:35] @ ulvi : cinsiyetini biliyormusunuz.

[03:1 7:39] asya-asoke : 7 aylıkken.

[03:1 7:45] @ ulvi : kız.

[03:1 7:50] @ ulvi : doğrumu.

[03:1 7:55] asya-asoke : erkek.

[03:1 8:00] asya-asoke : son dusugu erkek.

[03:1 8:08] asya-asoke : tı oncekını bılmıyoruz.

[03:1 8:21] @ ulvi : kardeşim isteyerek düşürdüğü hangisi.

[03:1 8:39] Gül Ekmekçi : .

[03:1 8:42] @ ulvi : sonmu spndan öncekimi.

[03:1 8:51] asya-asoke : pardon hocam o cok karısık.

[03:1 9:04] @ ulvi : yada korku geçirdiği düşüğü.

[03:1 9:09] asya-asoke : sonuncuyu ıstemıyordu o erkektı 7 aylıkken amcamın korkutması sonucu dustu.

[03:1 9:09] yoncam : .

[03:1 9:19] asya-asoke : aynı seyı yazdık.

[03:1 9:34] Lja : ayyy .

[03:1 9:49] @ ulvi : asya aynı şeyden konuşuyoruz aynı şeyi yazmamız doğal.

[03:1 9:56] @ ulvi : MaşaAllah de bakayım hocana.

[03:1 9:56] asya-asoke : annemın ustune yurumustu.

[03:2 0:05] asya-asoke : korku sonucu dememız sasırttı.

[03:2 0:11] Lja : maşaallah hocama. kime nıyet kıme ksımett bak asyaa.

[03:2 0:19] @ ulvi : asya kardeşim şu an ablanda düzeldi.

[03: 2 0:21] asya-asoke : maşallah hocam.

[03:2 0:23] yoncam : maşaAllah hocama.

[03:2 0:32] yoncam : ama kız olyını anlamadım.

[03:2 0:34] @ ulvi : rab 'bim Şifasını Nasip Etsin.

[03:2 0:34] Lja : kıs asya hocam abımın kanındakı seker mıktarını bıldı hocam .

[03:2 0:39] Gül Ekmekçi : :shock:maşaAllah hocama.

[03:2 0:44] asya-asoke : cıddenmı.

[03:2 0:53] Lja : evettttttt .

[03:2 0:55] asya-asoke : cocuklugumdan berı annemlerın ablam ıcın.

[03:2 0:59] @ ulvi : kardeşini takip et.

[03:2 1:04] asya-asoke : yaptırmadıkları muska.

[03:2 1:15] asya-asoke : kalmadı hocalara falan gıderlerdı.

[03:2 1:17] @ ulvi : bana iki gün sonra sıkıntısının tamöamen geçip geçmediğini yaz İnşaAllah.

[03:2 1:36] asya-asoke : ablam cocukken damdan dusmus bırde traktor kafasından gecmıs.

[03:2 1:40] @ ulvi : asya hocalar, medyumlar, cinderler ablanın durumuyla baş edemezler.

[03:2 1:49] asya-asoke : o yuzden hep ıcıne kapanıktır.

[03:2 1:49] Gerçeğin Sesi : .

[03:2 1:50] Lja : aaaaaaaa nasıl kafaısndan gecmişş.

[03:2 1:53] @ ulvi : baş etmeyi bırak ne olduğunu bile bilemezler.

[03:2 1:59] Gerçeğin Sesi : neler olmuş öle asya.

[03:2 2:08] @ ulvi : ablana şu an bak.

[03:2 2:08] Lja : bencede hocam. bu bır gercek.

[03:2 2:12] @ ulvi : gayet rahat uyuyor.

[03:2 2:15] @ ulvi : bak gel şimdi.

[03:2 2:22] asya-asoke : mahallede oynarken traktoru cocuk kullanıyormus Allahın taktırı.

[03:2 2:24] @ ulvi : hafif terli olması lazım.

[03:22:31] @ ulvi : yüzünde hafif bir gülümseme.

[03:2 2:32] Gerçeğin Sesi : maşaALLAH.

[03:2 2:38] @ ulvi : bak ablana asya şimdi.

[03:2 3:16] Gül Ekmekçi : .

[03:2 3:29] Lja : cok şükür ki hocam aılendekılerıde gördu asya. ınsallah daha rahat gunler sızı beklıyor.

[03:2 3:31] asya-asoke : hocam gıttım.

[03:2 3:43] asya-asoke : kapıdan bakayım dedım gosunu actı gulumsedı.

[03:2 3:45] @ ulvi : dediğim şekildemi.

[03:2 3:48] @ ulvi : sadece gerçekler.

[03:2 3:55] @ ulvi : tmm kardeşim.

[03:2 3:59] @ ulvi : MaşaAllah.

[03:2 4:08] Gerçeğin Sesi : maşaALLAH.

[03:2 4:13] asya-asoke : ter olayını gormedım.

[03:2 4:16] @ ulvi : Rab 'bim Şifamızı ve Şifasını Daim Etsin.

[03:2 4:21] yoncam : .

[03:2 4:27] Lja : maşaallahhh . ben burda hocamla konusrken bıle abım yan tarafta hocam bısey mı yaptı dıye sorar, degısımı hısseder aynıı .

[03:2 4:29] @ ulvi : asya teşekkür yazımı isterim.

[03: 2 4:30] Gül Ekmekçi : aminnn.

[03:2 4:31] asya-asoke : Allah razı olsun hocam.

[03:2 4:37] @ ulvi : asya-kardeş diye nik alıcaksın.

[03:2 4:41] asya-asoke : tabıkı hocam.

[03:2 4:50] @ ulvi : kardeşinin durumunu o nikten yazıcaksın olurmu kardeşim.

[03:2 4:54] asya-asoke : evet.

[03:2 5:08] asya-asoke : tabıkı ılk ısım bu olacak.

[03:2 5:16] @ ulvi : MaşaAllah deyin bakalım hocanıza.

[03:2 5:19] asya-asoke : annem ıcınde bır.

[03:2 5:24] asya-asoke : masallah hocam.

[03:2 5:25] @ ulvi : Allah Razı Olsun kardeşim.

[03:2 5:30] Lja : maşallah bıtanecık hocamızaaa.

[03:2 5:35] asya-asoke : danısmak ıstıyorum.

[03:2 5:36] @ ulvi : annende düzeldi kardeşim.

[03:2 5:40] Lja : .

[03:2 5:40] yoncam : maşaAllah hocam.

[03:2 5:41] Gül Ekmekçi : maşaALLAH.

[03:2 5:45] @ ulvi : boynundamı sıkıntı vardı annenin.

[03:25:51] @ ulvi : birde devamlı iç sıkıntısı.

[03:2 5:57] Gerçeğin Sesi : kocamanından maşaALLAH gül hocama benimmm .

[03:2 5:59] asya-asoke : boynunda vardı.

[03:2 6:03] @ ulvi : sağ kulağına üfürülme hissi.

[03:2 6:09] asya-asoke : o ıc sıkıntısı babamın vefatından berı var.

[03:2 6:15] @ ulvi : ve sebepsiz korku.

[03:2 6:21] asya-asoke : bana cok uzuluyor.

[03:2 6:25] asya-asoke : bıde.

[03:2 6:30] Lja : ay bugun bende serın serın üfürüldüm hoşlaştım ama.

[03:2 7:05] asya-asoke : ayak parmagında hıssızlık gıbı uyusukluk var.

[03:2 7:12] Gerçeğin Sesi : sana gerekiodu ama lja.

[03:2 7:15] asya-asoke : dr kalp dedı 3 4 dr gıttı.

[03:2 7:24] asya-asoke : farklı ılaclar verdıler.

[03:2 7:27] asya-asoke : ama aynı.

[03:2 7:40] asya-asoke : dızı yuzundende rahat yuruyemıyor.

[03:2 7:55] @ ulvi : asya anneye söyle içindeki pişmanlık duygusundan kurtulması lazım.

[03:2 8:12] asya-asoke : pısmanlık ?.

[03:2 8:16] @ ulvi : kendini suçlamayı bıraksın.

[03:2 8:25] @ ulvi : sen söyle teyzeme anlar.

[03:2 8:31] @ ulvi : sdüşükten dolayı.

[03:2 8:36] @ ulvi : içinde üzüntü kalmış.

[03:2 8:43] @ ulvi : ondan bahsediyorum.

[03:2 8:49] asya-asoke : tabıkı.

[03:2 8:52] Lja : kalır elbet üzüntü .

[03:2 8:53] @ ulvi : şu an bak anneye yüzü gülmeye başladı.

[03:2 8:55] @ ulvi : doğrumu.

[03:2 9:01] @ ulvi : kontrol et gel kardeşim.

[03:2 9:05] asya-asoke : o en cok amcam olayına uzulmustu.

[03:2 9:08] asya-asoke : bır dk.

[03:2 9:08] Gül Ekmekçi : HOCAM VE ARKAŞLAR ALLAH A C.C. EMANET OLUN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

[03:2 9:19] Gül Ekmekçi : BENDENDE DUALRINIZ ESİRGMEYİN OLURMU.

[03:2 9:20] Lja : gule gule g.

[03:2 9:24] Lja : gül.

[03:2 9:24] @ ulvi : yarın yüzüne gözüne kan gelmiş bulacaksın anneyi İnşaAllah.

[03:2 9:25] Gerçeğin Sesi : sende gül kardeşim.

[03:2 9:32] @ ulvi : sende kardeşim.

[03:2 9:33] yoncam : Allaha emanet ol gül.

[03:2 9:35] Gül Ekmekçi : KİB.

[03:2 9:35] Lja : tama gul .

[03:3 0:07] asya-asoke : hocam odasına ulastıgım uyanıyor.

[03:3 0:15] @ ulvi : tmm.

[03:3 0:19] @ ulvi : hali nasıl.

[03:3 0:30] @ ulvi : neşelimiydi.

[03:3 0:30] Gerçeğin Sesi : inşaALLAH hocam inşaALLAH.

[03:3 0:52] asya-asoke : konsuyor suan.

[03:3 1:07] @ ulvi : senlemi kimle konuşuyor.

[03:3 1:24] asya-asoke : benle...seslendı ne yapıyorum dıye.

[03:3 1:38] @ ulvi : tmm kardeşim.

[03:3 1:43] Gerçeğin Sesi : hehe söleseydin .

[03:3 1:50] @ ulvi : yarın İnşaAllah neşeli bir anne bulacaksın.

[03:3 1:52] asya-asoke : sızınle konustugumu soyledım aylardır sızlerı anlatıyorum.

[03:3 1:54] @ ulvi : umudum öyle.

[03:3 1:54] Gerçeğin Sesi : şifa alıyorum hepimize diye.

[03:3 2:06] @ ulvi : sor teyzeme o zaman.

[03:3 2:15] asya-asoke : ınsallah o kadar uzuluyorkı.

[03:3 2:16] @ ulvi : şu an kendini nasıl hissedityormuş.

[03:3 2:21] asya-asoke : tamam ne sorayım.

[03:3 2:36] Lja : içi ferahlamışmıı.

[03:3 2:42] @ ulvi : kendini nasıl hisettiğini.

[03:3 2:47] @ ulvi : mesela şimdi boynu iyi.

[03:3 2:50] @ ulvi : dizleri iyi.

[03:3 2:54] @ ulvi : kontrol etsin.

[03:3 3:02] @ ulvi : içi ferahlamışmı.

[03:3 3:13] asya-asoke : tamam soruyorum.

[03:3 3:28] yoncam : uyku sersemliği vardır şimdi hocam anlamaz belki.

[03:3 3:41] asya-asoke : boynu ıyıymıs.

[03:3 3:42] Lja : anı uyku gelmesıde gevsemesındendırr.

[03:3 3:43] @ ulvi : anlar.

[03:3 3:57] asya-asoke : dızımde bırsey hıssetmıyorum dedı.

[03:3 3:57] @ ulvi : .

[03:3 3:57] Lja : hele sabah abomba gıbı olur ısnallah.

[03:3 4:15] @ ulvi : geçmiş olsun kardeşim.

[03:3 4:15] asya-asoke : kaburga kemıgınde agrı varmıs.

[03:3 4:22] @ ulvi : bu kadar.

[03:3 4:36] @ ulvi : bak yanlışınız nerde biliyormusunuz.

[03:3 4:38] yoncam : maşaAllah hocama.

[03:3 4:38] asya-asoke : uyusuklukları kontrol et dedım hıssettmıyorum dedı.

[03:3 4:48] asya-asoke : nerde hocam.

[03:3 4:49] @ ulvi : sayısız hocaya gitmişsiniz.

[03:3 4:51] @ ulvi : yanlış.

[03:3 4:57] @ ulvi : direk bana gelecektiniz.

[03:3 4:59] @ ulvi : bynoktaya.

[03:3 5:01] @ ulvi : .

[03:3 5:18] Lja : evet hoıcam. ne bılelım senın gıbı bı kaynakla karsılasıcagımızıı. asrın günesıyle yan yana olucagımızıı.

[03:3 5:22] yoncam : .

[03:3 5:32] Lja : hayat demek arada gülüyo ınsana .

[03:3 5:40] Gerçeğin Sesi : .

[03:3 6:16] Gerçeğin Sesi : ay lja sen mi dion bunu :d.

[03:3 6:26] Gerçeğin Sesi : maşaALLAH üfleme iyi gelmiş sana.

[03:3 6:28] Lja : yaw ıste çaktırmaaa.

[03:3 6:40] Gerçeğin Sesi : şii tmm aramızda );.

[03:3 6:41] Lja : kıs valla üflendım bugun 2-3 kere.

[03:3 6:45] Gerçeğin Sesi : .

[03:3 6:49] yoncam : ahahahhh hakikaten lja kılığına bürünen şahıs arkadaşımıza ne yaptın.

[03:3 6:53] asya-asoke : hocam annem ıyıymıs tum kontrollerı yaptık.

[03:3 6:57] Gerçeğin Sesi : benimde perdeler üflendi hehe.

[03:3 6:58] Lja : resmen cam acık gibi üflendım ama korkmadım ılahı bı rişaret dedım .

[03:3 7:14] Lja : ben aslında buyum buyrun .

[03:3 7:16] @ ulvi : MaşaAllah.

[03:3 7:17] yoncam : maşaAllah .

[03:3 7:23] Lja : sıtenız cok övuldu bı bakam dedımm.

[03:3 7:23] @ ulvi : Allah Daim Etsin kardeşim.

[03:3 7:28] Gerçeğin Sesi : .

[03:3 6:53] asya-asoke : hocam annem ıyıymıs tum kontrollerı yaptık.

[03:3 7:29] asya-asoke : kaburga kemıgım demıstı sımdı ayaga kalktı ıyı dedı.

[03:3 7:46] asya-asoke : kendı ıyılestı ya annem dıyor.

[03:3 7:53] Lja : hocamsın herseyımızsınn aılecek dayanagımızsın moral kayangımızsın sevdıgımızsınnn.

[03:3 7:54] Gerçeğin Sesi : ALLAH şifasını daim etsin kardeşim.

[03:3 7:58] asya-asoke : anneannem yurumekte zorlanıyorda.

[03:3 8:12] asya-asoke : Allah razı olsun dedı....

[03:3 8:12] Gerçeğin Sesi : yoncam ne dio lja.

[03:3 8:25] yoncam : kadıncaz rüya sanıyodur kesin bi uyandı aaa iyileşti .

[03:3 8:34] Lja : lja yukkk uzaylı kardes var .

[03:3 8:38] asya-asoke : evet anlamadı gozunu actı.

Sohbet Alanında Şİfa Uygulamaları - İlim Yuvası - İslami Gizli İlimler

Ehli Sünnet Manevi Yardım Bölümüne Gelen Teşekkürler - İlim Yuvası - İslami Gizli İlimler

ulvi işte budur, bu dünyada kimsenin cesaret edemediğine cesaret eden ve kimsenin yapamadığını yapan bir Allah Kuludur ve o kadar dürüsttürkü herşeyi tüm dünyanın gözü önünde, insanların ve üyelerin hepsi seyrederken yapar MaşaAllah

O 'nun bu yaptıklarını yapamayanlar kıskançlıktan çatlar, varsa aynısnı yapabilen cesaret edebilen hodri meydan hadi buyursun

İki senedir daha dünyadan ulvi Hocanın yaptğı işin sırrını daha çözebilen çıkmamıştır ve çıkamazda

Çünkü dünya ilim olarak ulvi Hocanın Ayağının Altında vede çok gerisinde

Allah Razı Olsun ulvi Hocamddanda , O 'nun Gibilerdende

Moderatör tarafında düzenlendi:

siyang

Uzman Çavuş
Nurkul hocam Allah razı olsun böyle güzel bir konu açtığın için gerçekten Ulvi hocamı anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalır o gerçekten ismi gibi ulvi biri kendisini türlü sorunlarımızla rahatsız etmemize rağmen bize ne kızar nede geri çevirir çok sabırlı bir insan hocam kimseyide kırmaz gönlü yüce ahlakı güzel ilmi üstün biri çok şükür ki bizede Ulvi hocam gibi eşsiz insanlarla tanışma fırsatı verdi Rabbim...Rabbim Ulvi hocamı yetiştiren anne ve babasından çok değerli hocalarından her iki cihanda gani gani razı olsun...

Ulvi Hocam senden ve seni yetiştiren hocalarımızdan Allah Razı olsun.

zersin

Çavuş
Allah razı olsun Nurkul hocam böyle bir konu açtığın için, aslında ben Ulvi hocam için ne desem azdır, kelimelerim kifayetsiz kalır.
Ulvi hocamın varlığı bile kendi hayatıma renk kattı, ailemden önce geliyo hocam.
Mevlam hocamın ilmini arttırsın, hocamı yetiştiren anne babasına ve bu ilimde gelişmesini sağlayan hocalarına Allah razı olsun.
Tabi diğer taraftan ailesine ayıracağı zamanı bize ayırıyo, yengemizin hakkını asla ödeyemeyiz, evlatlarınında.
Mevlam her iki cihanda bu iyiliklerini karşısına çıkarsın...
Allah için Ulvi hocamı çok seviyorum...

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Allah cümlemizden Razı Olsun Amin. Bir tarafta dünyalık menfaatleri için yalanla dolanla karalamaya çalışan mezhebi genişlerki çünkü yalancıya küfür ediliyor dendiği halde, vede kendilerinin yalan söylediğini herkesin bildiğini bildiği halde annesine babasından başka kocalar ararcasına, karısına kendinden başka kocalar aracasına, bacısına kendi eliyle oynaş getiricesine hala yalan ve iftiralarına devam eden şerefsiz edi bir toplulukki , özellikle bunlar içinde sıkar67 d.mbüğü ve onun etrafındaki şerefsiz ayarı bozuk bir iki kendini it zanneden çakal gelmektedir

Diğer taraftan fayda görmüş insanlardan gelen teşekkürler ve herkese tüm dünyaya açık bir kapı, gelin ihtiyacınız varsa yardım edelim şeklinde yani Ulvi Hoca kapısı

Üst Alt