Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi Hocanın Yaşadığı Bir Olay

Abdulkadir Geylani 'den feyz almak ayrıdır, aldığını zannetmek ayrıdır, iddia etmek ayrıdır

Said nursi'nin O kitapların hiçbirisinde Abdulkadir Geylani Hazretlerine ait en ufak hiçbir şey yoktur , isteyen Abdulkadir Geylani Hazretlerine sorsun

Bak sana kendim yaşadığım bir olay anlatayım, bir ablamız varmış kalp hastası doktorlar yaşamaz diye evine gönderiyorlar ve sabahı umut etmiyorlar

Bu ablamız 12 senelik kadiri müridi İstanbuldan neyse sabah oluyor abla sapasağlam ayakta

insanlar şaşırıyor ve soruyor nasıl oldu cevap olarak abla diyorki gece bana Pir Abdulkadir Geylani geldi el verdi

Ondan sonra ablanın kalp gözü açılır gibi halleri oluyor, insanlara şifa ve derman olmaya başlıyor kalpleri okuyor vesselam

En son konu bana ulaştı , o zamanlar İstanbuldayım merak ettim ablayı ziyarete gittim

Temiz kalpli saf bir anadolu kadını, ve bu olaydan dolayı abla büyük konuşmaya başlamış bana Pir el verdi herkes benim çatım altında birleşmeli diyor

Durum böyle olunca araştırma ihtiyacı hissettim ve ablayı tedavi edip el veren pir şeklinde gelenin güçlü bir cin taifesinden olduğu ortaya çıktı

Abla inanmak istemedi, o zaman ispata gittim abla dedim pirine benim emrim olduğunu söyle gelsin, abla önce itiraz etti dedi o kimseye gelmez

Madem öyle de dedim gelmediğini kendin gör, abla dediğimi yapınca yüzünü bir şaşkınlık ifadesi aldı şaşırmıştı aaa dedi geldi

Abla söyle dedim emrime amade , abla yine itiraz etti ama sonra dediğimi yaptı yine şaşırdı evet emrine amadeymiş dedi

Abla dedim söyle bana 12 tarik Pirini çağırsın abla artık şaşırmıyordu dediğimi yaptı ve geldiler dedi

Ve hepsi emrime amadeydi

Sonra ablaya dedim abla dedim dediğimi anladınmı, bunlar sadece cin sen safsın sana Evliya olarak gözüküyorlar, sendede bir manevi kuvvet var bunu kullanarak olağanüstü hal oluşturuyorlar

Şimdi diyeceğim şu kardeşim said nursi elbetteki kötü biri değildir ve ben tahmin ediyorumki çokda saf kalplidir

Ama ilham aldığı yerler aynen ablada olduğu gibi hatalı ve yanlıştır

Ulvi Hoca / 2011

Kardeşim 12 senelik kadiri tarikatına bağlıki şeyhlerinin sahibul zamanlık iddiası vardır bir insan kalp rahatsızı olur, doktorlar sabaha çıkmaz diye eve gönderirler. Sabah bir uyanır sapasağlam doktorlar kalpte hiçbirşey bulamazlar. Nasıl oldu diye sorduklarında gece Pir Abdulkadiir Geylani geldi tedavimi yaptı bana el verdi gitti demiştir.

O günden sonra bu insanda kalp gözü açık haller başlamıştır. İnsanların niyetlerini ve pek çok durumlarını bilme. Şifa verebilme, beddua ve ahının tutması gibi.

Hatta bu insan bana Pir el verdi tüm şeyhler benim elim altında toplanmalı demiştir.
Ve devamlı Pir benle geziyor her daim yanımda demiştir. Ve gelecekle ilgili his ve ilhamları başlamıştır.

Kardeşim bu insanla karşılaştığımızda pirine gözü önünde boyun büktürülmüş ve onunla beraber 12 tarik pirine boyun büktürülmüştür. Bu zat şaşırıpta olamaz deyince gerçek şeklinizi gösterin denilmiş ve hepsi gerçek şekline girmişlerdir yani cin oldukları açığa çıkmıştır.

Sonrada İslam Alim ve Evliyası zannetmesin diye insanlar yoksa oda said efendi gibi olma ihtimali yüksekti, ş.. bizler tarafınddan bozulmuş ve his , ilhamları elinden alınmıştır.

Yine aynı şekilde Pir Abdulkadir Geylani devamlı benim yanımda benle beraber diyen birine sor ona denilerek eski bir kitap sorulmuştur. Bu kişi tarikatlı ve 5 vakit namazlıdır. ( Sordurduğumuz kitap incildir ama içine bakmasına müsade verilmemiştir. ) O kişinin Pir Abdulkadir Geylaniden alıp bize ulaştırdığı cevap iyi ve güçlü bir kitap olmuştur. Aynı kişiye içi gösterilmeden Kuranı Kerim sorulmuş ve Pir Abdulkadir Geylanisi 'nden alınan cevap kötü bir kitap olmuştur.

Ulvi Hoca

Son düzenleme:
güncel

Üst Alt