Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ULVİ HOCANIN HİÇ BİLİNMEYENLERİ (Ulvi Hocadan Alıntı)

Kardeşim benim ben Hoca değilim, internet dünyasına girmem için hocalarımdan emir geldiğinde bu konu paylaşılmıştı. Benden önce nurer hocam tarafından ayrıyeten bende paylaşmıştım.

Bizler ilim kullanıcısıyız, Alim, Evliya, Veli değiliz

Aynı zamanda cinci, cinder, medyumda değiliz

Her gittiğimiz sitede başlıklar açıp bunları insanlarla paylaşmıştır. Ama iftiralarının boşa gideceğini anlayan yanlış zihniyetli insanlar tarafından forumlarda kendimizi tanıtan, kendimiz harici insanları bilgilendiren pek çok konumuz silindi

İnsanların cahil kalması istendi

Onun için şimdi bu başlıklar yok

Kısaca toparlayacak olursak, ben hoca değilim hiç olmadım. Ben sadece Büyükler tarafından Sevgi ve Şefkat Gösterilen ve ilmikullanmasına izin verilen aciz bir kulum

Beni bu ilme kimse yönlendirmedi, sadece Güzel İnsanlardan Bir tanesi yolda karnım aç dalgın dalgın yürürken kapısının önüne çıktı. Bende yemek yedirecek misafir arıyordum dedi. yameğimi yedirdi, cebime haşlık koydu, bana iki çuvalda yiyecek verdi al bunları evine götür dedi

Sonrada seni sevdim dedi, baktım ki ilmi kullanmaya başlamışım
smile.png

İnanın bende anlamadım. Sonra baktım nurer hocam geldi ona taleben bu dedi. O zamandan beride eğitim alırım

Halbuki maddi durumumuzda o zamanlar çok iyiydi.

Sadece Güzel İnsanların Göstermiş Olduğu Sevgi ve Şefkat bu, Başka Birşey Değil. O kadar Güzel Gönülleri Varki Evlerinin Önünden Aç geçiyorsan Zengin Bile Olsan Karnını Doyuruyor, Seni Maddi ve Manevi Rızıkla Donatıp Gönderiyorlar

Rab 'bim Hepsinden Razı Olsun Sevgi ve Şefkatlerini Üzerimizden Eksik Etmesin.

Kardeşim hiçbir tarikata, cemaate yada başka bir topluluğa bağlı değilim. Bizler Hocalarımıza bağlıyız sade. Onlara bağlı olanlar bir Topluluksa ben kendi Topluluğuma Dahil sadece Kendi Hocasına Bağlı Bir insanım.

Ama Hocamı hiç görmedim, sadece beni ilk içeri alan nurer hocamın hocası ki o üst yetişmiş talebelerdenmiş o zaman, ve de nurer hocamı ve onun tanıştırdıklarını bilirim

bazen banada emir gelir, git denir şuraya, gittiğin zaman karşından gelen şu giyimli insanı al içeri derler. Gariptir ama bende yaparım, o kişiyi alır eğitmeye başlarım.

Bakın binlerce ilm ismet kullanıcısı var dünyada

Sizler asıl talebeleri görseniz bana dönüp bakmazsınız bile

.bide hiç göremicekmiyiz sizi.... diye soran birine

hayır kardeşim asla, yinede Allah Bilir. Bizleri ancak açıktan içeri aldığımız talebelerimiz görürler. Çünkü biz bir cemaat, topluluk değiliz, insanlara şifa verebilmek için nasıl Dua edilir , kötülükten kaçan insanlara öğreten insanlarız.

Bizlerden halk tarafından tanınan olursa ya kimsenin onu tanımadığı bir yere göçmek zorundadır, yada talebeliğinden azledilmek zorundadır

Bu tarih Boyuncada Böyleydi. Bakın tarih Boyunca Binlerce Bizim Kullandığımız İlmi Kullanan İnsan Gelmiş, Hangisini Kim Duymuş. Daha İlmin Adını Bile Bilen yok.

Allah Bilir Bizler gibi daha nice İlim Grupları vardır dünyada

bizler asla Hocalık yapmayız açıktan, cinderlik, medyumluk hiçbiri. Asla açıktan şifa vermeyiz insanlara.

O an karşımıdaki insan şifasının vesilesinin biz olduğunu, şifasının bizden geldiğini anlayamaz bile

Belki de yüz metre ötemizdedir, belkide o televizyonda kutuplardadır bizde evimizde.

Konu açılmışken bakın ileride kendini akıllı zanneden uyanıklar çıkıpta biz onlardanız, ilmii ismet kullanıcısıyız derse ve paralı medyumluk, hocalık yaparsa kanmayın.

Bizlerin ve bizlere bağlı talebelerin şifa karşılığı para alması, menfaat elde etmesi, çıkar gözetmesi yasaktır. Hatta Emir vardır bize, şifasına vesile olmaya çalıştığımız insan fakirse , birde ona az yada çok maddi yardımda bulunmak zorundayızdır, olduğu kadar.

Şimdi kısmen yetiştirilen internet talebeleri var. Onlar asıl talebe değiller, misafir talebeler bu saydıklarımdan onlar hariçler

Ama onlarda asla bizler ilmi ismet kullanıcısıyız diyemezler yasaktır. zamanında bazı şeyler öğretilmişti derler.

Allah Büyüklerden, Büyüklerin Tüm Sevdiklerinden ve de Büyükleri Tüm Sevenlerden ve bizlerden, sizlerden hepimizden Razı Olsun Amin.

Kardeşim iyiden kötü çıkarmak cahilin yada kötünün

İyilikten iyilik kötülükten kötülük çıkarmak normal insanın

Kötülükten iyilik çıkarmak ise Alim İnsanın işidir

Onun için karşımızdakiler ne olursa olsun bizler onları iyiye kanalize etmek zorundayız

Karşımdaki bana kötü diye acı çekmesini istemek, yada acısında yalnız ve çaresiz bırakmak doğru bir hareket değil

Ben Kul Olayım Rab 'Bilsin

Ben Güzel Olayım Güzel Görsün

Varsın çakal oynadım zannetsin

Önemli değil kardeşim

Bakın Bizden Kaynaklanan her güzellik ve güzel hareket Büyüklerden ve Taşıdığımız İlimlerden, bizlerden kaynaklanan her kötülük ve yanlış ise şahsımızdandır

Onun için şahsımızın davalarına Ulvi şeyleri yani İlimleri alet edemeyiz

Yardım ayrıdır kavga ayrı
smile.png

Bu İlim Beyaz Ak Bir Ada, kimseyi çamurlu ayaklarla çıkartmazlar, ayak bastırmazlar adaya. Ayağını temizlersen Allah Bilir.

Ulvi Hoca / 2010

güncel

Üst Alt