Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi hocam allah razı olsun...sizinle hayat daha güzel iyiki varsınız...

Güzel yürekli hocam iyiki varsınız...sizinle yollarımızı birleştiren rabbime şükürler olsun...

Yıllardır rahatsızlığımdan dolayı kas ağrılarım vardı...doktorlar hep aynı teşhisi koydular fibromyalji...günlük hayatı fazlasıyla etkileyen bir rahatsızlık...ağrılar yüzünden dik duramıyordum,omuzlarımı normal duruş şekline getiremiyordum ve bazı noktalarda kas topları olmustu...

Bir sohbet sırasıda bu konuyu dile getirdim ve hocamız allah razı olsun bu konudada bana yardımcı oldu...şuan eskisine göre daha dik durabiliyorum...maşallah hocama,kas topları kayboldu ve ağrılarım azaldı:36:

Allah razı olsun,hocamız her zamanki gibi bizlerin güzellikler yaşamasına vesile olmaya devam ediyor... Rabbim bizlere yaşattığınız güzelliklerin ve iyiliklerin kat kat fazlasını iki cihandada önünüze getirsin...rabbim sizlerin yanından ayırmasın bizleri...

Üst Alt