Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi Hocalarım Acil Okurmusunuz

Ulvi Hocam H. Hoca vasıtası ile bana verdiğiniz telefon numarasından mesaj atmanızı yada ilimyuvasi.com@gmail.com'a mail atmanızı bekliyorum. O telefon numarasından yada mail aracılığı ile sizin olduğunuza inandığım mail adresinden gelecek her türlü isteğiniz benim için bir emirdir eğer istemediğiniz Atatürk'ü öven konularınız vs. ne var ise anında kaldırılacaktır. Bir de bu sitede yani ilimyuvasi.com da ulvi NİKİNİN ŞİFRESİNİ FACEBOOKUNUZUN ŞİFRESİ OLAN n....31 İLE BİTEN 9 KARAKTERLİ ŞİFREDİR nurkul NİKİNİN ŞİFRESİ u..48 İLE BİTEN 6 KARAKTERLİ ŞİFREDİR bu şifrelerle girip konu açabilirsiniz bu siteye eğer bu mesajı okuyarsanız tabi. Allah Şerefli, Pak, Temiz Yolunuzdan Ayırmasın. Allah sizden razı olsun dünya ahiret afiyet versin .geçmişlerinize rahmet etsin İyi ki Varsınız Ulvi Hocam Lütfen Gelin Saygıyla Önünüzde Diz Çöker, O Güzel Ellerinizden Öperim. şirin kardeşiniz (size kardeş olmaya layık olamasamda)

Bu arada ben ne kemalistim ne de fitneciyim Allah ikisini de olmaktan da korusun. Ben sadece işime gelsin yada gelmesin hiç bir ayrım yapmadan sadece Ulvi hocalarımın konularını paylaşan dünyanın en aciz en zavallı en günahkar insanıyım. benle bir sorunu olan var ise şerefsiz gibi namussuz gibi koca karı gibi arkamdan dedikodumu yapmayı iftira atmayı bıraksın o kadar yüreği var ise adam olsun mailim numaram belli yerim belli arasın konuşalım.

HATEM HOCA DENEN KİŞİ DE VEFAT ETMİŞ GELİP BİR AÇIKLAMA YAPMANIZ ELZEMDİR

Moderatör tarafında düzenlendi:
ULVİ HOCAM BU MESAJI OKUYARSANIZ LÜTFEN GELİN 1 SAATLİK DE OLSA GELİN ORTADA BÜYÜK BİR SİS BULUTU VAR ADINIZI KULLANAN KULLANANA ADINIZI KULLANIP İNSANLARI KANDIRALANLAR PARA KAZANANLAR SİZİ YALANLARINA ALET EDENLER ÇIKTI NE OLUR LÜTFEN BİR AN ÖNCE GELİN HAK OLAN HERŞEY AÇIĞA ÇIKSIN

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel

HOCAM?

güncel

güncel

güncel

Üst Alt