Ulvi Hocalarım Okurmusunuz | İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Platformu
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1300 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1300 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1300 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK

Ulvi Hocalarım Okurmusunuz

'Duyurular - İlanlar' forumunda dost-semihbaba4125 tarafından 12 Kas 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. dost-semihbaba4125

  dost-semihbaba4125 Asteğmen
  Özel mesaj gönder

  Katılım:
  29 Ara 2010
  Mesaj:
  2,191
  Alınan Beğeniler:
  19
  Ödül Puanları:
  38
  Ulvi Hocam H. Hoca vasıtası ile bana verdiğiniz telefon numarasından mesaj atmanız yada ilimyuvasi.com@gmail.com a mail atmanızı bekliyorum. O telefon numarasından yada mail aracılığı ile sizin olduğunuza inandığım mail adresinden gelecek her türlü isteğiniz benim için bir emirdir eğer istemediğiniz Atatürk'ü öven konularınız vs. ne var ise anında kaldırılacaktır. Birde hocam sitede ulvi nikinin şifresi yani şifreniz bana yıllar önce vermiş olduğunuz facebook şifreniz n.....31 şifreniz sonu 1 rakamı ile biten o şifre ile giriş yapabilirsiniz eğer bu mesajı okuyarsanız tabi. Allah Şerefli, Pak, Temiz Yolunuzdan Ayırmasın. Allah sizden razı olsun dünya ahiret afiyet versin .geçmişlerinize rahmet etsin İyi ki Varsınız Ulvi Hocam Lütfen Gelin Saygıyla Önünüzde Diz Çöker, O Güzel Ellerinizden Öperim. şirin kardeşiniz (size kardeş olmaya layık olamasamda)

  Bu arada ben ne kemalistim ne de fitneciyim Allah ikisini de olmaktan da korusun. Ben sadece işime gelsin yada gelmesin hiç bir ayrım yapmadan sadece Ulvi hocalarımın konularını paylaşan dünyanın en aciz en zavallı en günahkar insanıyım. benle bir sorunu olan var ise koca karı gibi arkamdan dedikodumu yapmayı bıraksın yüreği var ise numaram belli yerim belli arasın konuşalım.

  Varsayılan: --- Birleştirilmiş mesaj, 16 Oca 2018 11:23, Orijinal mesaj tarihi: 12 Kas 2017 ---
  güncel
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...