Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1900 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Ulvi Hocalarım Acil Okurmusunuz

Ulvi Hocam H. Hoca vasıtası ile bana verdiğiniz telefon numarasından mesaj atmanızı yada ilimyuvasi.com@gmail.com'a mail atmanızı bekliyorum. O telefon numarasından yada mail aracılığı ile sizin olduğunuza inandığım mail adresinden gelecek her türlü isteğiniz benim için bir emirdir eğer istemediğiniz Atatürk'ü öven konularınız vs. ne var ise anında kaldırılacaktır. Bir de hocam sitede ulvi ve nurkul nikinin şifresi yani şifreniz bana yıllar önce vermiş olduğunuz facebook şifreniz n.....31 şifreniz sonu 1 rakamı ile biten o şifre ile www.ilimyuvasi.com' a giriş yapabilirsiniz eğer bu mesajı okuyarsanız tabi. Allah Şerefli, Pak, Temiz Yolunuzdan Ayırmasın. Allah sizden razı olsun dünya ahiret afiyet versin .geçmişlerinize rahmet etsin İyi ki Varsınız Ulvi Hocam Lütfen Gelin Saygıyla Önünüzde Diz Çöker, O Güzel Ellerinizden Öperim. şirin kardeşiniz (size kardeş olmaya layık olamasamda)

Bu arada ben ne kemalistim ne de fitneciyim Allah ikisini de olmaktan da korusun. Ben sadece işime gelsin yada gelmesin hiç bir ayrım yapmadan sadece Ulvi hocalarımın konularını paylaşan dünyanın en aciz en zavallı en günahkar insanıyım. benle bir sorunu olan var ise koca karı gibi arkamdan dedikodumu yapmayı şerefsiz gibi iftira atmayı bıraksın o kadar yüreği var ise numaram belli yerim belli arasın konuşalım.
 
Son düzenleme:
ULVİ HOCAM BU MESAJI OKUYARSANIZ LÜTFEN GELİN 1 SAATLİK DE OLSA GELİN ORTADA BÜYÜK BİR SİS BULUTU VAR ADINIZI KULLANAN KULLANANA NEYE İNANACAĞIMIZA ŞAŞIRDIK LÜTFEN BİR AN ÖNCE GELİN HAK OLAN HERŞEY AÇIĞA ÇIKSIN
 
Son düzenleme:
Üst Alt