Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi hocadan Cubbeli Ahmet Hocaya Destek MAŞALLAH

Cübbeli Ahmet Hoca 2011 de iftira ile içeri girdiğinde Ulvi Hocaların Cübbeli Hoca Hakkındaki Mesajı

İnşaAllah bugün Duaları edilecektir, İslam hakkında doğru bildiğini kimse kırılacak diye eğip bükmeden söyleyen ve Din 'ini bildiği şekliyle bozmadan yaşamaya çalışan bu hareketiyle takdire şayan bir insan. Elbetteki Dualarla savunulacak ve kollanacaktır. Eğer eğilip bükülmüyor doğrularından bizim için taviz vermiyor diye yanlış yapan varsa bu insana , inanın sadece kendine yanlış yapmış olur. İnşaAllah böyle bir durum yoktur. Bizlerin silah olarak kullanacağı tek şey Dualarıdır başka silah kullanmayızda ihtiyaçta duymayız. Şükürler Olsun.

Cübbeli Ahmet Hocanın suçu büyük o hırıstiyanları cennete sokmadı. Hırıstiyan hakimiyetini dünyada ve Ahirette kabul etmedi. Müslüman olmayan cennete giremez dedi yani doğruyu ve hakikatı söyledi. 1400 yıllık İslam Alimlerine ters fikirler beyan etmedi. Tabiki suçlu muhteşem hırıstiyanlar karşısında boyun bükerek İslamın geleceğini bile hırıstiyanların kurtarmasını uman ve bekleyen zavallılardan olmadı. Ondandır.

Bu hırıstiyanlarda neymiş ve bu dünyayı yönetiyorlar, artık Ahiretede el attılar orayıda kendilerine göre ayarladılar. Bakın İslam Dünyasınıda kendilerine göre ayarladılar. Hırıstiyanlara laf atan olursa onun başını ezicek gerizekalı Müslüman takımı grupları var artık. hay bunların muhteşemleri batsın be. Bediiye bak be bediiye. Ülkeyi hırıstiyanların işgalı altından kurtardı diye Atatürk deccal oluyor, onun ayağı altında gezdiği muhteşem hırıstiyanları ise cennetlik oluyor ve buda bedii oluyor. Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu çözemedik. Herhalde hırıstiyanlarıda Osmanlıyı yıktı, İslam ülkelerini işgal ett, Müslüman kadın ve kızlara tecavüz etti, Müslümanları dul ve yetim bıraktı diye cennetlik oluyordur. Adamın kafası ancak bu kadar çalışıyor Allah kimseyi zekası kıt Etmesin.

Cennet için ibadet etmeye gerek yok artyık bedi yeni metot bulmuş ateislere karşıyım de, Müslüman canını yak oldun sen cennetlik tabiki hırıstiyansan. Ya sen 1400 senelik İslam Alimleri gibi ömrün boyunca ne uğraşacaksınki. Ha unutmadan iki kelamda Allah hoştur güzeldir de ikide Allah 'ı öv olsun bitsin, İşte sen bedisin, sen sahibul zamansın, sen müceddidsin, sen alimsin, sen evliyasın, sen gavsın sen herşeysin.
Allah cahillerin şerrinden herkesi emin Etsin.

Eşhedu En La İlâhe İllâllah Ve Eşhedu Enne Muhammeden Abduhu Ve Resuluhu

Canım, annem, babam, atam, evladım , neslim Sana feda Olsun Ya Resulullah

Ulvi Hoca
ALLAH Razı olsun hocam

Son düzenleme:

sahra

Uzman Onbaşı
Allah Razı Olsun inşaAllah tez vakitte bu sıkıntıyıda atlatır dualarımız onunla

Üst Alt