Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

ulvi 'den Nasıl Kurtulursunuz

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
ulvi 'den nasıl kurtulursunuz aslında cevabı gayet basit ve kolay olan bir sorudur bu

ulvi ne zaman ortamdan sessiz ve sedasızca çekilir biliyormusunuz

Ne zamanki tüm dünyada kurt ile kuzu beraber gezmeye başlar, ne zamanki İslam Nuru ve Işığı her insana yansır ve insanlar İslam Işık ve Nuruyla şereflenir, bu şerefe nail olmak istemeyenler ise İslam 'ın Getirdiği Huzur ve Mutluluk Dolu hayat sistemini benimser ve kabul eder

Ne zamanki yeryüzünden kötülük kalkar Allah 'ın Takdiri haricinde yeryüzünde üzücü ve acı verici bir olay olmaz o zaman ulvi geldiği gibi yine sır olur kaybolur gider

BU kadar basittir İnşaAllah

Ulvi hocam dediğiniz olsa bile siz yine sır olup kaybolmayın.21.yüzyılın Asr-ı saadetinde bile(İnşallah) sizlere ihtiyaç olacaktır.Kaçsanız bile bizler sizi pek bırakmayız gibime geliyor...Sizdeki istidat ve kabiliyetlere hervakit ihtiyaç vardır...

islam73

Uzman Onbaşı
kurtiulmak isteyen kim hocam iki cihandada pesinizi birakmam , siz benim iki cihan hocamsiniz. kesinlikle olmaz siz beni biraksaniz bile ben sizi birakmam:34:

Abim yazdıklarınız İnşaAllah gerçekleşir " her taraf İslam nuruyla aydınlanır" ama biz sizden kurtulmak istemeyiz ki nerde sımdı sızın gıbı dostlar abimm Allah razı olsun sızden.

siyang

Uzman Çavuş
Hocam sizden kurtulmak ne demek siz bizi bıraksanızda biz sizi bırakmayız Allahın izniyle öyle bir sevgi aşıladınız ki bize yokluğunuzu bile düşünmek istemiyorum.

MAŞALLAH Ulvi Hocama

güncel

Başlığı okuyunca oyle kotu oldum ki devamını okumak istemedim dusunmek bile istemiyorum oyle bir yokluğu cismen gormek olmasada hissetmek bile yetiyor Rabbim ebeden ve daimen razı olsun sizlerden