Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ulvi-Asema Bilimsel Platform Münazaraları

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Asema kardeş senin için sakıncası yoksa şahsı hitap almamak ve şahsa karşı yazmamak sadece olayın ilmi ve bilmi tarafını incelemek amacıyla seni buraya davet ediyor ve karşılıklı ışık ve evreni inceleyelim diyorum

İnşAllah kabul edersin, şimdiden teşekkürler

Asema

Er
Teşekkürler. Önceki Konuda Biraz eleştiri tarzında Yorumlar aldığımı Gördüm. Zaten orda Herşeyi açıklamıştık Sanırım.Pek Fazla söze gerek olmadığını Düşünüyorum.Estağfurullah Sakınca Yoktur.
Çünkü İnsan insana bağlıdır.

-Asema

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Teşekkürler. Önceki Konuda Biraz eleştiri tarzında Yorumlar aldığımı Gördüm. Zaten orda Herşeyi açıklamıştık Sanırım.Pek Fazla söze gerek olmadığını Düşünüyorum.Estağfurullah Sakınca Yoktur.
Çünkü İnsan insana bağlıdır.

-Asema

Ben teşekkür ederim öncelikle ama şu var. Herşeyi açıklamıştık derken sadece kendi kabullerininden bahsettin

Şimdi kendi kabullerini herkes doğru kabul etmek zorunda değil ve sen onları öyle kabul ediyorsun diye bunlar evrensel doğrudur diye bir kural yok

Zaten bu başlık senin bahsettiğin kabullenmeler benim fikrime uymadığı için incelemek amaçlı açıldı

Önce sana şunu sormak isterim, ışıkmı üstündr havamı, ışıkmı önemlidir havamı

Bu arada insanlar fikriyatlarına uymayan herşeyi eleştirebilirler bunlar insan olmanın gereğidir

Bunu yanlış anlamamak ve eleştirilere bilimsel ispatlarla cevap verebilmek insanı haklı kılar, başka şey değil bence

Asema

Er
Estağfurullah. Fakat ben Sorgu Sualden hoşlanmam Biraz. :)
Ondan Susuyorum Genellikle.
Sen haklısındır.

-Asema

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Estağfurullah. Fakat ben Sorgu Sualden hoşlanmam Biraz. :)
Ondan Susuyorum Genellikle.
Sen haklısındır.

-Asema

Bak ilmi konularda konuşuyorsan sorgu suale hazır olmalısın, ben anlatayım herkes inansın mantığı zaten yanlıştır.

Bir ürün sunuyorsun orata sonrada dyrosinki ben sorgu sualden hoşlanmam ürünümü sormayın bana

E peki insanlar ürününü nasıl tanıyacak, rehber olacak ışık bak baştan kaybetti

Bu biraz komik olmazmı, ışığı savunan insan konuşması gereken yerde konuşmalı

esselamu aleykum ulvi mubarek.
hocam bynokta.com da hatırlarsanız bir konu açacaktınız ikimiz için. mustafa kemal atatürk için. hatırınıza geldimi. bynokta.com kapanınca unuttuk sanırsam.

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
esselamu aleykum ulvi mubarek.
hocam bynokta.com da hatırlarsanız bir konu açacaktınız ikimiz için. mustafa kemal atatürk için. hatırınıza geldimi. bynokta.com kapanınca unuttuk sanırsam.
Kardeşim hatırlayamadım, anımsatırsan sevinirim

hocam...
siz mustafa kemalı seviyoruz demiştiniz. bende sevmiyorum dine büyük zararlar verdi demiştim. o yüzden sizde bir konu açalım orda yazışalım demiştiniz bende sukunetle seviyeli olduğu müddetçe evet demiştim.konuya diğer kardeşler müdavil olmayacak demiştik. Daha önce siz bir kaç kez denedik bu konuları fakat hep tartışlaı oldu demiştiniz inşaAllah bu seviyeli olur demiştiniz. hatırlayabildinizmi ulvi abi...