Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Uhud savaşından sonra Efendimiz s.a.v in duası ..

hanne

Uzman Çavuş
uhud savaşından sonra Efendimiz s.a.v in duası : uhud duası , uhud duasi , uhut duası vs..

Rifa'a Ez-Zuraki radıyallahu anh'den
Uhud savaşı bittikten ve müşrikler başımızdan defolup giiitkten sonra Peygamber Efendimiz bize:
-Saf bağlayıp durun,Rabbimize hamd ve sena edeyim , dedi..
Bunun üzerine ashab arkasında saf saf durdular.O da..
_Allah'ım, bütün hamd senindir.Allahım senin açtığını kimse kapatmaz,Senin kapattığını kimse açamaz....Senin hidayet ettiğini kimse şaşırtamaz, senin şaşırttığını kimse hidayet edemez...Senin verdiğini kimse veremez,senin verdiğini kimse alamaz...Senin uzaklaştırdığını kimse yakınlaştırmaz ve senin yakınlaştırdığını kimse uzaklaştıramaz...Allah'ım.rızık rahmet ve bereketinden bize bolbol ihsan et...Allah'ım, hiç bitmeyen, yok olmayan ve devamlı süren iyiliği senden isterim...Allah'ım sana sığınıyorum...Bize verdiğin ve vermediğin bütün şeylerin şerrinden bizi koru..Allah'ım bize imanı sevdir ve onu kalbimizde süslendir.Küfür ve inkarcılığı, serkeşlik, günah ve isyanı bize çirkin göster ve bizi rüşdünü bulanlardan kıl.Allah'ım bizi müslüman olarak dünyadan götür ve bizi ömrümüzce müslüman olarak yaşat bizi yararlı kulların zümresine kat...bizi utandırma....şşaırmış ve bozuk inançlı kimselerden kılma...ALLAH'ım peygamberleri yalanlayan, insanları senin yolundan alıkoyan inkarcıları kahret, üzerlerine gazar ve azabını indir...ALLAH'ım küfür ve inkar yolunu tutan hristiyan ve yahudileride kahret.EY DOĞRULUK İLAHI''