Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Türkü Sevmeyen İnsanlar Rezil Olmaya Mahkumdur (Nurkul Hocadan Alıntı)

Tüm alemlerde şeytani taifelerin ve onlara uşak oluş yeryüzündeki insanların düşmanlığını yaptıkları cemaat Ehli Sünnet'tir. Irk ise Türk ırkıdır. Çünkü onlar bilirlerki Türkler Ehli Sünnet'in kalesi ve bel kemiğidirler. Son zamanlarda hem Türkler'e olan düşmanlıklarından vazgeçemeyen hemde İslam'dan vazgeçemeyen garip insanlar türemişlerdir.

Kur'an-ı Kerim'in emri bellidir. Allah nankörleri sevmez. Bazı firavunluğua ve tanrı rahipliğe gitmeye çalışan ve aynı yahudilerde olduğu gibi önüne geleni kendine köleleştrirmeye çalışan şeytanın oyuncağı olmuş veledi zina tohumu şeyhler ise, insanların kendilerine yüklemiş oldukları şeyhlik vasfını kullanarak insanları köleleştirmeye ve kendilerine hizmetçi yapmaya çalışmaktadırlar.

Kanmayın her şeyhim diyene inanmayın. Bir şeyhin hakiki bir şeyhmi olduğunu anlamak istiyorsanız bakacağınız şeylerden biride Türkler'e olan sevgisidir. Türk'ü sevmeyen insandan şeyh değil eşşek olur ancak.

Bakın işyerlerinde ve şirketlerde olan makam , rant ve koltuk kavgası dikkat ediyorsanız tarikatlar ve şeyhler arasındada vardır. Hepsi birbirinin vasfını ve makamını çalmaya ve en büyüklük koltuğuna oturmaya çalışır. Adam şirkette arkadaşının ayağını kaydırıp müdür olmaya çalışır, onu kınayan şeyhler ise diğer şeyhlerin ayağını kaydırıp kutup gavs olmaya çalışırlar. Bu şeytanlara uşak olmuş bu şeyhlerin şeytanların soytarı yerine koyması ve oynatmasıdır.

Bakın siyasette olan koltuk, makam ve bakanlık kavgaları şeyhler arasındada vardır. Şeyhlerin hepsi en büyük benim demeye çalışır ama en ufak şeyde rezil rüsva olup kalırlar. Bunlar bu şeyhlerin bu dünyaya tabi olduğun u ve dünyayla beraber cehenneme doğru yolculuk yaptıklarını gösterir.

İslam dünyasını geri bırakıp kendi makam ve koltuklarından olmasınlar yerlerinden olmasınlar diye başarılı Müslümanlara ve İlim ehline saldıran, iftiralar düzenleyen ve engel olmaya çalışan hep bu veledi zina şeyhler ve onların gündüzleme vekilleridir.
Ama bakarsınız bu şeyhlere ve vekillerine hırıstiyana, yahduiye ve budiste engel olmaya çalışmazlar. Onlar için İslam dünyasının ilerlemesi önemli değildir, onlar için olan Müslümanın kendilerine kul köle olması önemlidir.

Bu ise firavunluktur ve firavunun yolundan giderek tanrı rahip olmaya çalışan veledi zinaların özelliğidir.

Hakiki bir şeyh, kendine kul köle olmayı değil, dünyaya kafa tutacak, başarısı ile dünyaya gıpta ettirecek Müslüman olmayı öğretir.

Unutmayın hızır Aleyhisselam'ın sömzü bellidir. Aslıhu neslihu. Kişi aslına dönecektir.

Ama kan olarak, ama öz olarak, ama ruh olarak, ama kalp olarak firavunların soyundan gelenler normal bireyde olsalar, tarikat ehlide olsalar, şeyh vekilide olsalar, şeyhde olsalar aslına dönecek ve firavunluklarını yapacak ve yaşayacaklardır. Bunu yaparken tek fark bu firavunluğu din ve İslam için yaptıklarını iddia edecek ve yaptıkları bu firavunluğu dine ve İslama uyarlayacaklardır.

Yaşayan Efsane Nurkul Hoca/ 2014
 
Son düzenleme:
güncel
 

Benzer Konular

Üst Alt