Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Türk toprağı Diyarbekir'da "sözde k.rdistan alimleri buluşması" YUH SİZE BE!!!

Daha önce 19 Nisan 2015'te bir araya gelerek pKAKA propagandası yapan Kürtçü molla ve 'alim'ler, "İkinci kürdistan alimleri buluşması" için Diyarbekir'da toplandı.

Video da mehmet göktaş adlı kişi kürdistan demeye korkuyoruz diyor :)

[video=youtube;8ORGhhESCKM]
[/video]

146256.jpg

İlk olarak 19 Nisan 2015'te düzenlenen 'kürdistan alimleri buluşması"nda, Alimler ve Medreseler Birliği (İTTİHAD) Dış İlişkiler Sorumlusu Abdussamed Yalçın, programa katılan 'alim'lere Kürtçe yaptığı konuşmada Laiklik ve Milliyetçiliği hedef almıştı.

'Kürt sorunu' adı altında pKAKA propagansının yapıldığı etkinliğin ikinci ayağı yine Diyarbekir'da gerçekleşti.

İlk konuşmayı yapan Molla Abdulkuddus Yalçın, Cumhuriyetin kuruluş yıllarında Rus ajanlığı yaptığı için idam edilen Şeyh Said'den övgü dolu sözlerle bahsetti. Atatürkçü ve demokrasi yanlısı kişileri de hedef gösteren Yalçın, "kimileri de demokrasi ve özgürlük adıyla tüm kuvvetiyle, silahlarla gözlerimizin önünde mazlumlara saldırıyorlar. Onlara karşı mücadele vaciptir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Türk toprağı Diyarbakır'da "Kürdistan Alimleri Buluşması"

yaran-capsler_1082567.png

Üst Alt