Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1500 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Türk milletinin başı sağolsun

Türkmilletinin birkez daha başısağolsun
Diyarbakır silvan ilçesi dolapdere köyünde çıkan çatışmada pusuya düşürülen 3 ü uzman erbaş olmak üzere toplam 13 askerimiz şehit olmuştur.Rabbim mekanlarını cennet eylesin inşallah. Türkiyenin başı sağolsun.Şehit yakınlarına Allah sabırlar versin...

hesap kesim tarihi geldiğinde bunların hiçbiri olmayacaktır inşallah. Terör terör terör hepsini lanetliyorum! Lanet olsun! Hiç bir din tarafından tasvip edilemez hiç bir vicdan bu olayı kaldıramaz. Daha kaç masum insan cann verecek kaç bin anne gözyaşlarını biriktirecek. Ne kadar insanlıkdışı bir örgütlenmedir bu. burada bitireyim çünkü daha ileriye gideceğim. Çünkü ben de bir şehit yakınıyım...

K

katip

Guest
Tüm şehitlerimiz Hz.Hamzaya komşu olur inşaAllah.
Sözün bittiği ve duygu seline boğulduğum cümleler geliyor ancak boğazımda düğümleniyor.Bir gün gelecek ve bizde bu gencecik fidanlara kıyan alçakları kendi kanlarında boğulurken göreceğiz.Ve inşaAllah millet iradesinin tecelli mevkiinde köpek beslemeyi bırakacağız..

Tugtegin786

Uzman Onbaşı
Tüm şehitlerimiz Hz.Hamzaya komşu olur inşaAllah.
Sözün bittiği ve duygu seline boğulduğum cümleler geliyor ancak boğazımda düğümleniyor.Bir gün gelecek ve bizde bu gencecik fidanlara kıyan alçakları kendi kanlarında boğulurken göreceğiz.Ve inşaAllah millet iradesinin tecelli mevkiinde köpek beslemeyi bırakacağız..
Amin,ecmain...Rahman razı olsun.