Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Tüm kendini Hoca ve Alim zannedenlere Duyuru

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bakın bazıları gizli ve sinsice yaklaşım içine girip zamanında dilaver kaypağın oyunlarına yeltenmekte ve burdaki Hocaları bilgisiz , cahil kendini bilgili göstermeye çalışıp aklı sıra usta hırsız ev sahibini bastırır hesabı yapmakta

Bakın aklını başına alsın bu zavallı müspetteler sürüsü

İnsanı kızdırmayın ne ilminiz kalır ne cinniniz

Burası tüm dünyaya İlmi Öğreten bi,r yer İnsanlığın edebi gereği iki dakika saygı gösterildi diye kimse kendini bir halt zannedipte eğiticilik ve öğretmenlik sıfatına girmesin ve soyunmasın

Bir daha uyarmam

Herkes haddini ve yerini bilsin ben bildirmek zorunda kalmıyayım

F

Fethi

Guest
Bence kimse bu yazıyı okumadan geçmesin, eğer nurkul Hocamsa bunu yazan bence gerçekten çekinin

İnşaAllah ravi kardeşimizde okumuştur bu yazıyı, belki aklı başına gelir

siyang

Uzman Çavuş
Bilmiyorlarsa kendileri bilirler hocam sonra başlarına geleceklerden kendileri sorumlu olucaklar zaten yeterince maskara oldular bundan sonra gözleri yiyorsa devam etsinler :3:

polathoca

Uzman Onbaşı
Bakın bazıları gizli ve sinsice yaklaşım içine girip zamanında dilaver kaypağın oyunlarına yeltenmekte ve burdaki Hocaları bilgisiz , cahil kendini bilgili göstermeye çalışıp aklı sıra usta hırsız ev sahibini bastırır hesabı yapmakta

Bakın aklını başına alsın bu zavallı müspetteler sürüsü

İnsanı kızdırmayın ne ilminiz kalır ne cinniniz

Burası tüm dünyaya İlmi Öğreten bi,r yer İnsanlığın edebi gereği iki dakika saygı gösterildi diye kimse kendini bir halt zannedipte eğiticilik ve öğretmenlik sıfatına girmesin ve soyunmasın

Bir daha uyarmam

Herkes haddini ve yerini bilsin ben bildirmek zorunda kalmıyayım
hocam cok haklısınız sonuna kadar katılıyorum...