Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Teşekkürler

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Teşekkürler hırıstiyan ingilize, fransıza ve diğerlerine karşı Kurtuluş Savaşında liderlik yaptığın için

Teşekkürler Kurtuluş Savaşında bu milleti ingiliz ve fransızın eline bırakmayarak Türk Ulusunu ve Müslüman Türkü Koruduğun için

Teşekkürler Cumhuriyeti kurunca , lenin ve stalinin yaptığını yapmadığın ve yirmibeş milyon ( 25.000.000 ) Müslüman Türkü katletmediğin için

Teşekkürler hırıstiyan ingiliz ve fransızın boyunduruğu ve esareti altında yaşamamıza karşı çıkıp mücadele verdiğin için

Teşekkürler din ve namus afyondur diyerek insanları dinsizliğe ve namussuzluğa yiten rus liderler lenin ve stalin gibi yapmadığın için, isteyen Dinini özgürce yaşayabilir dediğin için

Teşekkürler 100.000 e yakın sünnetsiz hırıstiyan asıllı İmamı bu Dinin Yani İslamiyet 'in İçinden temizleyerek İslamiyetin Çürütülmesine karşı çıktığın için

O kadar çok teşekkür edilemsi gereken husus varki

Hepsi için kısa ve öz olarak diyorum

Teşekkürler

OonOMn.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

hanne

Uzman Çavuş
bizde bir kez daha bize bunları hatırlattıgınız için size teşekkür ederiz hocam.ALLAH RAZI olsun sizden....

papatyam

Onbaşı
Evet atama sonsuz teşekkürler.Benden de bir şiir,

"Esir iken mümkün mü ibadet
Yatıp kalkıp Atatürk’e dua et
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soğuyacak bu millet

İşgaldeki hali sakın unutma
Atatürk’e dil uzatman gereksiz
Sen anandan yine doğardın amma
Baban kim olurdu bilemezdin şerefsiz"

kubra8784

Çavuş
Mustafa Kemal ATATÜRK' ü türk milletine kurtarıcı olarak gönderdiği için Rabbime şükürler olsun. Sizden de hocam Allah razı olsun, böyle güzel bir konuyu açtığınız için.

kubra8784

Çavuş
Şükürler olsun böylesine değerli insanların arasındayım. Mustafa Kemal ATATÜRK'Ü sevmeyen kendine dindar demesin. Gerçek mümin olan insanlar bu sitede. Anladım. Benim güzel hocalarım Rabbim sizleri hiç başımızdan eksik etmesin. Kurbanım yürüdüğün yolların her bir zerresine...

Teşekkürler hırıstiyan ingilize, fransıza ve diğerlerine karşı Kurtuluş Savaşında liderlik yaptığın için

Teşekkürler Kurtuluş Savaşında bu milleti ingiliz ve fransızın eline bırakmayarak Trk Ulusnu ve Müslüman Türkü Koruduğun için

Teşekkürler Cumhuriyeti kurunca , lenin ve stalinin yaptığını yapmadığın ve yirmibeş milyon ( 25.000.000 ) Müslüman Türkü katletmediğin için

Teşekkürler hırıstiyan ingiliz ve fransızın boyunduruğu ve esareti altında yaşamamıza karşı çıkıp mücadele verdiğin için

Teşekkürler din ve namus afyondur diyerek insanları dinsizliğe ve namussuzluğa yiten rus liderler lenin ve stalin gibi yapmadığın için, isteyen Dinini özgürce yaşayabilir dediğin için

Teşekkürler 100.000 e yakın sünnetsiz hırıstiyan asıllı İmamı bu Dinin Yani İslamiyet 'in İçinden temizleyerek İslamiyetin Çürütülmesine karşı çıktığın için

Teşekkürler

zümrüt

Uzman Onbaşı

Teşekkürler

Atatürk'ün anasına babasına ve kendisine iftira atan dümbükler iyi okusun

güncel

Üst Alt