Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

taner abim,mustafa abim,rıdvan abim ve diğerleri için

K

katip

Guest
MUSTAFA,TANER,RIDVAN VE İSİMLERİNİ BİLMEDİĞİMİZ BÜTÜN VANLI KARDEŞLERİMİZ GÖNLÜNDEKİ HAYIRLI DİLEKLERİ İÇİN ,Hayırların fethi, şerlerin def'i, ehl-i imânın selameti, insanlığın kurtuluşu, memleketimizin her türlü kötülüklerden korunması, Ümmet-i Muhammed'in selameti için EL-FATIHA.

Tugtegin786

Uzman Onbaşı
Yâ Rabbi!

Habib'in Muhammed Mustafa, Kitab’ların, bütün sevdiklerin yüzü hürmetine, bizleri dergah-i bârigâh-ı ulûhiyyetinden bos çevirme, duâlarımızı kabul eyle, yâ Gafur u yâ Gaffâr.

Amin, Amin, Amin… Bi hürmeti seyyidi'l-mürselin ve'l-hâmdülillahi Rabbi'l-Alemin.

Sübhâne rabbike rabbi'l-izzeti amma yasifûn ve selâm ün ale'l-mürselin ve'l-hamdü lillahi Rabbi'l-Alemin ..

MUSTAFA,TANER,RIDVAN VE İSMLERİNİ BİLMEDİĞİMİZ BÜTÜN VANLI KARDEŞLERİMİZ GÖNLÜNDEKİ HAYIRLI DİLEKLERİ İÇİN ,Hayırların fethi, şerlerin def'i, ehl-i imânın selameti, insanlığın kurtuluşu, memleketimizin her türlü kötülüklerden korunması, Ümmet-i Muhammed'in selameti için EL-FATIHA.

Rabbim cümlenizden Razı olsun İnşaAllah Sizleri Cennet Köşesinde Peygamber Efendimize Komsu Eylesin İnşaAllah

Üst Alt