Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Şeytana Papucu Ters Giydirme Kaza Niyeti

Bismillahir Rahmanir Rahiym

Allahım bütün islamdan olan kullarının niyet yerine niyetlenerek Niyetleri yerine niyetlendim Niyetleri yerine niyetlenerek

Tüm uyumadan önceki tüm zamanlarımızda meleklerin günahlarımızı iletmeden önceki tüm zamanlara niyetlenerek tüm zamanlarımızın içerisinde niyetlenerek Bütün yarattığın herşeyin zerreleri adedince Estağfirullah kabul eyle Allahım

Allahım bütün islamdan olan kullarının niyet yerine niyetlenerek Niyetleri yerine niyetlendim Niyetleri yerine niyetlenerek

Tüm uyumadan önceki tüm zamanlarımızda meleklerin günahlarımızı iletmeden önceki tüm zamanlara niyetlenerek tüm zamanlarımızın içerisinde niyetlenerek Bütün bilerek bilmeyerek günahlarımızın, hatalarımızın, kötülüklerimizin niyetlerine

Bütün yarattığın herşeyin zerreleri adedince niyetlenmemeye niyetlendik

Kabul eyle Allahım.

Tüm uyumadan önceki bütün günahlarımızın önceki ve sonraki tüm vakitlerinde bütün zamanlara ve bütün zamanların içerisinde niyetlenerek

Günahlarımızın, hatalarımızın, kötülüklerimizin niyetlerine ve niyetleneceklerimiz Günahlarımızın, hatalarımızın, kötülüklerimizin niyetlerine niyetlenmemeye niyetlendik Kabul eyle Allahım.

Allahumme salli ala muhammed ve ala ali seyyidine muhammed.

Ey Okuyan Niyetine niyetlendim niyetine niyetlenerek Estağfirullah

( Bu niyet kötü niyete niyetlenmek değil niyet yerine niyetlenmektir. )

Yani niyetin kendisine niyetlenmektir.

Ey Okuyanlar Niyetlerinize niyetlendim niyetlerinize niyetlenerek Estağfirullah

Bütün islamdan olan kullarının Allahım niyetlerine niyetlendim niyetlerine niyetlenerek bütün zamanların tümünde eksiksiz yarattığın bütün herşeyin zerreleri adedince ve bütün ilmin adedince ve senin bilginde olan en büyük sayı kadar Estağfirullahel aziym ve etubu ileyh. Kabul eyle Allahım.

Ey Allahım bütün islamdan olan bütün kullarının iyi niyetlerine niyetlendim.

Niyet olmasaydı niyetlenme olmazdı.

Allahım kabul eyle Hz. Muhammedin Hürmetine.

Şeytana Papucu Ters Giydirme

Üst Alt