Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Sesli Kuran-ı Kerim ve Meal (Online)

Saygıdeğer Kardeşlerim ,

Kuran-ı Kerim in tamamını en iyi okuyanların sesinden dinlemek ve aynı anda Türkçe ve Arapça takip etmek için kolaylık sağlıyacak hiç bişe indirmeden ve kurmadan direk web üzerinde çalışan, bir web uygulaması . Translation kısmından Turkish i seçip Türkçe karşılıklarını solda Görebilirsiniz . İstediğiniz kişinin sesinden dinleyebilirsiniz Ben Mishari-Raşhid-HQ olanı tercih ediyorum siz Reciter kısmından değiştirebilirsiniz , Otomotik diğer sürelere geçmesi için Options dan aşağıda gösterdiğim kısmı işaretleyebilirsiniz veya Sura / Chapter Kısmından istediğiniz süreyi seçerek takip edebilirsiniz . Başlatmak için aşağıda resimde belirtiğim gibi sol altdaki Tuşa basmanız yeterlidir . Cümleten Allaha Emanet Olunuz .

Uygulama Ulaşacağınız Web adresi .

Kod:
http://quranexplorer.com/quran/

Not : Konu Başlığında Konun İçeriğini tam ifade edemedim galiba , sonradanda değiştiremedim , ilgili arkadaş uygun gördüğü , gerekli değişikliği Yaparsa sevinirim .
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt