Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Ruhi Taifeler ( Dünyada İlk )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bu konu hiçbir kitapta geçmez tarih boyunca yazılan. Şahsa ait bilgidir kimse inanmak zorunda değil

Ruhi taifeler diğer adıyla varlıklandırma taifeler olarakda geçer, cin değildirler ama cin kökenli varlıklardır. Cinlerden ve cinnilerden güçlü ve kuvvetlidirler ve cinlerle düşmandırlar. Ama cin ruhanilerinin hükmü altında hareket etmek zorunda kaldıklarıda çok olur

Görünüm şekilleri ekseriyatla karayılan ve az miktarda değişik renklerde yılan ve beyaz ve veya siyah kedi şeklindedir

Ve kedi şekilnde göründükleri zaman çok tüylü gözükürler

Bu taifler fal hakkında kısmi görevli durmundadırlar, Ruh çağırmalrda musallat olan varlıklar genelde bunlardır ve Okumayla kolay kolay gitmezler ve Okumalar Bunların musllatlarında kolay kolay fayda vermez

Büyü ve muska tespitinde ve yerinin belirlenmesinde çok sağlam bilgi verirler

Define konusunda iyidirler yer tespitinde

İnsan hal ve hareketlerinde çok sağlam bilgi verirler

Bulaşma şekilleir ruh çağırma
cenaze ve veya cesetlerden korkma, ölüm korkuları, mezarlık korkularının yaşanması ile olur

Çocuklara bulaştıklarında sessiz fakat çirkin yarım surat yada tüm surat olarak gözükürler

Maddi alemede etkileri vardır

Cinderlerin ve cincilerin gücü yetmez

Büyüklere musallatlarında geçmeyen aşırı sıkıntı
sinir asabiyet ve delilik halleri oluştururlar

Aynı zamanda iç daraltma ve nefes sıkmada çok sağlam yeteneğe sahiptirler

En Doğrusunu Allah Bilir

K

katip

Guest
Allah razı olsun . Muhterem hocam.Değerli bilgileri bizlerle paylaştığınız için .Rabbim ilminizi artırsın .

Çocuklara bulaştıklarında çocuklarda nasıl haller meydana geliyor benim kızım eskiden bazı şeyleri görüyordu yeni konuşmaya başladığında da onlara cin demişti ve ben korkudan ölecek gibi olmuştum Hocam sizden istediğim kızımı kendimi evimi ve sevdiklerimi nasıl koruyayım Allah rızası için yardım çok daraldım siz baktıktan sonra ben çok rahatladım ama şimdide kızımda gereksiz korkular çıktı kızım daha 2 bucuk yaşında İnşaAllah yardım edersiniz :(

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
bu taifeler hocam bir yerde hazine varmış kulagıma geldi bir ara ama askerlerde girememiş nedense ama orda hazniye koruyan bir yılan varmış ucan yılanlardan galiba bunlar koruma yapıyorları
Önce tüm kardeşlerim için Rab 'bim hepimizden Razı Olsun Amin İnşaAllah

dua20 ruhi taifeler define korumazlar. Ve defineleri pek önemsemezler

Moderatör tarafında düzenlendi:

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
peki onların korunması nedeni nedir hocam nedne farklı hayvansal varlıklar var yada varlıklar
tılsımı vardır, genelde yılan şeklinde ve su şeklinde tılsımlar gözükürler

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Çocuklara bulaştıklarında çocuklarda nasıl haller meydana geliyor benim kızım eskiden bazı şeyleri görüyordu yeni konuşmaya başladığında da onlara cin demişti ve ben korkudan ölecek gibi olmuştum Hocam sizden istediğim kızımı kendimi evimi ve sevdiklerimi nasıl koruyayım Allah rızası için yardım çok daraldım siz baktıktan sonra ben çok rahatladım ama şimdide kızımda gereksiz korkular çıktı kızım daha 2 bucuk yaşında İnşaAllah yardım edersiniz :(

Kardeşim çocuklara bulaştıklarında çocuklar kısa boylu çirkin adamlar, yada çirkin yarın surat yada çirkin tüm suratlar görürler

Genelde yalnız kalmaya ve karanlıktan korkmaya başlarlar

Ruhilere karşı en iyi koruma şekli İsim Okumaları denilen ama dünyada henüz bilinmeyen okumalardır

Durdurursa anca İsim Okumaları durdurur

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

Bu konu hiçbir kitapta geçmez tarih boyunca yazılan. Şahsa ait bilgidir kimse inanmak zorunda değil

Ruhi taifeler diğer adıyla varlıklandırma taifeler olarakda geçer, cin değildirler ama cin kökenli varlıklardır. Cinlerden ve cinnilerden güçlü ve kuvvetlidirler ve cinlerle düşmandırlar. Ama cin ruhanilerinin hükmü altında hareket etmek zorunda kaldıklarıda çok olur

Görünüm şekilleri ekseriyatla karayılan ve az miktarda değişik renklerde yılan ve beyaz ve veya siyah kedi şeklindedir

Ve kedi şekilnde göründükleri zaman çok tüylü gözükürler

Bu taifler fal hakkında kısmi görevli durmundadırlar, Ruh çağırmalrda musallat olan varlıklar genelde bunlardır ve Okumayla kolay kolay gitmezler ve Okumalar Bunların musllatlarında kolay kolay fayda vermez

Büyü ve muska tespitinde ve yerinin belirlenmesinde çok sağlam bilgi verirler

Define konusunda iyidirler yer tespitinde

İnsan hal ve hareketlerinde çok sağlam bilgi verirler

Bulaşma şekilleir ruh çağırma
cenaze ve veya cesetlerden korkma, ölüm korkuları, mezarlık korkularının yaşanması ile olur

Çocuklara bulaştıklarında sessiz fakat çirkin yarım surat yada tüm surat olarak gözükürler

Maddi alemede etkileri vardır

Cinderlerin ve cincilerin gücü yetmez

Büyüklere musallatlarında geçmeyen aşırı sıkıntı
sinir asabiyet ve delilik halleri oluştururlar

Aynı zamanda iç daraltma ve nefes sıkmada çok sağlam yeteneğe sahiptirler

En Doğrusunu Allah Bilir
Allah razı olsun hocam.Bu ruhi taifelerin yaratılma hikmetleri nelerdir hocam?...Bu konudaki sizin kanaatiniz nedir?.....Bu ruhi taifeler hangi tip insanlardan hoşlanır yada hangi tip insanlara yaklaşamazlar?

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Allah razı olsun hocam.Bu ruhi taifelerin yaratılma hikmetleri nelerdir hocam?...Bu konudaki sizin kanaatiniz nedir?.....Bu ruhi taifeler hangi tip insanlardan hoşlanır yada hangi tip insanlara yaklaşamazlar?
Hepimizden kardeşim Amin İnşaAllah. Kardeşim yaratılma Hikmetini anca Yaradan Bilir, bizler bilemeyiz

Ruhi taifeler günah işlemekten çekinmeyen vegünah işlemekte aşırı giden insanlardan hoşlanırlar ve onları temsil ederler

Manevi Yönden güçlü olan insanlarım temsilini yapamazlar