Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ruhani Tarikata Örnek Haydar Eşşeği (Nurkul Hocadan Alıntı)

İslam dini kendini ve etrafındaki insanları şeyh Evliya ilan ederek haram ve helallerini şeyh ilan ettikleri putlarının emirlerine göre belirleyen putperestlerin değil İslam'ın zahirine indiğini bilerek zahir ilimlerle Din'ini öğrenen, kişinin ilhamla gelen ilminin sadece kendini bağladığını başkasını bağlamadığını, Hakiki Evliya'nın ise haramı helali kendinin belirlemediğini, Mezhep İmamlarının bildirdiği şekilde belirlenmiş olduğunu bile Asrı Saadet'e bağlı Ehli Sünnet insanlarınındır.

Her dediğimizin doğru çıktığını gözlerinizle gördünüz. Demiştik diyaloğ Müslüman'a karşı Müslüman gözüken köpekleri kullanarak Müslüman'ın başına Müslüman'ı muhafız dikmeye çalışma sistemidir.
Yaşandı

Demiştik diyalog insanları hırıstiyanlaştırma çabasıdır yaşandı kendini tarikatçı ilan eden diyalogçu şerefsizlerin ne kadar alçandığını, hal hareket olarak hırıstiyanlardan farkının kalmadığını, yalan ve iftiralarla insanları kandırmaya çalıştığını

Demiştik Osmanlıyı tarikatlar yıkmıştır diye, gördünüz kendini tarikatçı ilan eden bazı şerefsizlerin ne kadar alçalarak İslam düşmanı münafıklarla birlik olduğunu, kendi benlikleri uğruna şeref ve namuslarını sattıklarını anne babalarını hiçe sayarak namus pazarlayan şerefsizler olduğunu, ondan sonrada utanmadan İslam'dan bahsettiklerini

Atasözü bellidir arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyleyeyim sana. Senki şerefsiz tarikatçı, tarikatçıların yüzkarası namussuz köpek Paygamberimize küfredenlerle birlik oldun o küfürlerin hepsi sana şeref sözü hayatın boyunca senin ve peşinden gelen namussuzların başına gelecektir.

Senki münafık haydarı ke..ar dünyalık uğruna İmanını pazarladın evladın ailen atan ceddein ihanet ehli olacaktır.

Şurda milletin gözü önünde sanada gavs diye insanları kandırmaya çalıştığın şeyhlerinide şeytanların tecavüzüne uğratırım da millet ne mal olduğunuzu anlar.

Önce şerefsizliğinizin açığa çıkmasaydı oldu, sıradakileri bekleyin. Bu arada aziz ne...in Türk Milletinin yüzde doksanbeşi aptaldır sözünün ispatınıda yapmaya çalıştın.

Tarikatların hak olanı iyidir ama şeytanların tecaqvüzüne uğramış haydar köpeğinin ve şeyhi olan şerefsiz gibilerin gittiği tarikat ispatları ile görüldüğü üzere sadece şerefsizlik ve namussuzluktur.

Lan haydar köpeği mısırdaydım noldu yine Allah duanı kabul etmedi, senmisin Allah'ın nazlı kulu senden olsa olsa ancak hıyar bir kul olur diyeceğim ama onu bile olamazsın, sen hıyar kadar bile adam değilsin

Tarikatlar hakkında ise son söz şudur Tarikat iyidir ama hak olanı. Şeyh iyidir ama Evliya olanı. Bugünkü tarikatların yüzde doksanı ilhamını cinden şeytandan alan ruhani tarikatlardır hak tarikat değildir.

Hak olmayan bir ruhani tarikatın rezilliğini haydarı k....ar köpeğinde zaten gördünüz.

İşlerine göre münafıkla birlik olurlar, başlarına yahudi bayrağı çekerler, cin ve şeytana karşı yine cin ve şeytan olan cin padişahlarından yardım isterler.


Nurkul Hoca / 2013
 
Üst Alt