Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Reiki ve Reddiyesi (Ulvi Hocadan Alıntı)

Reiki ve Reddiyesi Bölümünde İnşaAllah insanları inandırmaya çalıştıkları ve saçma saçma insanlardan geldiğini düşündükleri saçma saçma şifa enerjilerinin var olmadığının, bunun sadece görsel bir yanıltsama kullanarak telkine dayalı bilinçaltı hipnoz kurallarıyla işleyen ve işleme sistemi adapte ve motivasyona dayalı uyduruk şeyler olan düşünceye dayalı bir hurafe olduğunun ispatını yapacağız ve reikiyle ilgili olumsuz anıları olan kardeşlerimizin anılarını paylaşacağız.

Unutmayın beyin vücut ve ruha yön verici durumdadır beyni kandırarak gerekli adaptasyon ve motivasyonu sağlarsanız, bazı değişimler yaşarsınız ama bunun sebebbi sadece kendi beyninizdir.

putperestliğin çıkma sebeplerinden biriside budur, adaptasyona dayalı telkin zorlu inanç. Ama en sonunda sizi batağa götürür ne olduğunu bilmezseniz.

Ulvi Hoca / 2010

Üst Alt