Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Rebiülevvel ayı orucu 3 subat günü oruclu mevlit kandiline girelim insallah

islam73

Uzman Onbaşı
Rebiülevvel ayının 12.nci gecesi "Mevlîd-i Nebevi" gecesidir.Peygamber efendimizin dünyaya geldiği gecedir. Peygamber efendimizin (s.a.v) dünyayi sereflendirdikleri bu gecenin gündüzünde de oruç tutmak müstehaptir. Bu ay içinde mümkün oldugu kadar selâtü selâm çok okunmalidir.

NOT:2012 Mevlid Kandili 3 Şubat Cuma gecesini 4 Şubat Cumartesiye bağlayan gece 2012 Mevlid kandilidir.
3 subat günü oruclu gecilecek insaALLAH

Moderatör tarafında düzenlendi:

kimyahatun

Çavuş
Rebiülevvel ayının 12.nci gecesi "Mevlîd-i Nebevi" gecesidir.Peygamber efendimizin dünyaya geldiği gecedir. Peygamber efendimizin (s.a.v) dünyayi sereflendirdikleri bu gecenin gündüzünde de oruç tutmak müstehaptir. Bu ay içinde mümkün oldugu kadar selâtü selâm çok okunmalidir.

İnşaAllah nasip olur... ALLAH(C.C) razı olsun

islam73

Uzman Onbaşı
yani hangi gün abim ben anlamadım...
haklisin kardesim özür dilerim senin sayende yukarya ayni notu alarak eksigi tamamladim Rahman razi olsun . vesselam
NOT:2012 Mevlid Kandili 3 Şubat Cuma gecesini 4 Şubat Cumartesiye bağlayan gece 2012 Mevlid kandilidir.3 subat günü oruclu gecilecek insaALLAH

Moderatör tarafında düzenlendi:

kimyahatun

Çavuş

NOT:2012 Mevlid Kandili 3 Şubat Cuma gecesini 4 Şubat Cumartesiye bağlayan gece 2012 Mevlid kandilidir.
3 subat günü oruclu gecilecek insaALLAH

GÜNCEL

Üst Alt