Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

PKK’nın 18 maddede İslam düşmanlığı

Son dönemde, İslâmi değerlere yönelik saldırıları ile dikkat çeken terör örgütü, yakın zamanda İslâm karşıtı pek çok girişim, eylem ve açıklamaya imza attı. Apo’nun ‘peygamber’ ilan edilmesinden, camilerde Cuma namazı kılınmasının yasaklanmasına, halkla iç içe olan imamların öldürülmesine, İHL yurtlarına saldırılmasına, namaz için ‘tiyatro’ benzetmesi yapılmasına ve Kürtçe ezan girişimine kadar pek çok provokatif olay, PKK’nın İslâm düşmanlığını gözler önüne seriyor.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 600x303.

Dünyada en fazla dış destek gören terör örgütü PKK’nın İslam düşmanlığını, 18 maddede gözler önüne seriyoruz. İşte, kare kare terör örgütü PKK’nın İslam düşmanlığını belgeleyen skandal görüntüler:

1- ÖCALAN’I PEYGAMBER İLAN ETTİLER

Terör örgütünce “PKK’nın din, Apo’nun peygamber ilan edilişinin kayıtları” yine ilk kez Yeni Akit’te yayınlandı. Nisan 2011’de Diyarbakır’da gerçekleşen gösteride Kürtçe olarak “Kürtlerin Peygamberi Apo” yazılı olan bir pankart açıldı.

2- ÖCALAN CAMİDE CUMA KILINMASINI YASAKLADI

Öcalan 28 Mart 2011’de “PKK’nın Cuma namazlarına öncülük etmesi” talimatını verdi. Namazın “Sivil itaatsizlik” kapsamında çadırlarda kılınmasını emretti. KCK, bunun üzerine 8 Mart’ta bildiri yayınlayarak Kürtlerden Cuma namazlarını çadırlarda kılmasını istedi. Aynı günlerde, “Devletin imamlarının arkasında değil bizim imamlarımızın arkasında saf tutacağız” açıklaması yapıldı. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde halk arasında “Melle” olarak nitelendirilen kişileri ön plana çıkardı ve halkın aynı camide, aynı safta namaz kılmasını engelledi. Meyhanelerden adam toplayıp çadırlarda sözde Cuma namazı için saf tutturdular.

3- HALKIN SEVDİĞİ İMAMLAR ÖLDÜRÜLDÜ

22 Haziran 2010 tarihli PKK’nın silahlı kanadı HPG’ye ait www.hezenparastin.com isimli internet sitesindeki bir yazıda, İmam Aziz Tan, “Hakkari’de yaşayan Kürt halkının dini duygularını ve yoksulluğunu istismar ederek çocukları ajanlaştırma ve Türkleştirme faaliyetleri yürüttüğü” gerekçesiyle hedef haline getirilmişti. 23 Ağustos 2010’da da, Hakkari’de görev yapan İmam Aziz Tan, görevli olduğu Hacı Sait Camii’ne sabah namazını kıldırmak üzere giderken PKK’lılarca şehit edildi. PKK 92-96 yılları arasında 41 din görevlisini şehit etmişti.

4- ÖCALAN’IN PAPAZ’LA GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Daha önce Papa Jean Paul’a mektup yazarak “Aziz Peder Hıristiyanlığa çok yakınım diyen Öcalan’ın Ermeni bir Papaz’la çekilmiş fotoğrafları ilk defa Yeni Akit’te yayınlandı. Öcalan 2004’te yaptığı bir açıklamada PKK’yı Hıristiyanlıkla özdeşleştirerek “PKK başlangıçta 12 kişiydi” demişti.

5- CİZRE’DE İHL’Lİ ÖĞRENCİLERİN KALDIĞI YURDA MOLOTOF VE SES BOMBASI ATILDI

27 Mayıs 2011 günü Şırnak’ın Cizre ilçesi İdil Caddesi üzerinde bulunan Özel Ufuk Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu’na molotof kokteyli ve havai fişekler ile saldırı yapıldı. Saldırıda İmam Hatipli 3 öğrencinin yanmasına sebep olan PKK’lı 11 kişi yakalandı.

6- DİYARBAKIR’DA ÖĞRENCİ YURDUNA MOLOTOFLU SALDIRI DÜZENLENDİ

5 Haziran 2011 günü yine benzer bir saldırı Diyarbakır’da 200 kişinin kaldığı öğrenci yurduna yapıldı. PKK’lılarca yapıldığı anlaşılan saldırıda maddi hasar meydana geldi, yaralanan olmadı.

7- PKK’LILAR DOMUZ ETİYLE BESLENİYOR

PKK’lıların dağda domuz etiyle beslendiğini gösteren fotoğraflar ilk defa Akit’te yayınlandı. İslam dinine göre yasak olan domuz etinin PKK militanlarınca tüketildiği ortaya çıktı.

8- HZ. MERYEM İLE ÖCALAN’IN POSTERLERİ YAN YANA ASILIYOR
ABD yayın organı New York Times’ta çıkan bir haberde PKK’lılar sempatik gösterildi ve bir PKK militanının kaldığı odada Hz .Meryem ve Öcalan’ın posterlerini yan yana astığı fotoğrafı yayınlandı.

9- NAMAZLA DALGA GEÇİYORLAR

Mayıs ayında basında yer alan haberlerde PKK’lı militanların dağda namazla dalga geçtikleri görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde taklit yapan teröristleri diğerlerinin alkışladığı kaydedildi.

10- PKK’DAN KAÇAN İTİRAFÇI: DAĞDA NAMAZ YASAK

PKK’LI terörist Engin Yerlikaya, 28 Mayıs 2011 örgütten kaçarak polise teslim oldu. Yerlikaya, itiraflarında, “Dağda kıble neresi diye sordum. Bana ne kıblesi ne namazı artık; senin kıblen Kürdistan” dediler. Örgütte Müslümanlığı yaşatmıyorlardı, ben de kaçtım. Örgüt, ateizmi öğretiyor” dedi.

11- KARAYILAN, PAPAYA MEKTUP YAZDI: DOSTLARIMIZI YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

PKK’nın şehir yapılanması KCK’nın yürütme Konseyi Başkanı Murat Karayılan, Papa XVI. Benedik’e yazdığı mektupta insanlığın kurtuluşunu İslamiyet’te değil Hıristiyanlıkta olduğunu söyledi. Yeni Akit’in elde ettiği bu mektupta, “Dostlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” diyen Karayılan, “Bir Havari gibi önderimizin peşindeyiz” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

12- ÖCALAN KENDİNE “YARI TANRIYIM” DEDİ

Öcalan, “Özgür Yaşamla Diyaloglar” başlıklı Ekim 2002’de yayınlanan kitabında;, “Lise dönemlerinde büyük felsefik bunalım yaşadım, Tanrı ile savaş verdim, bu savaştan başarı ile çıktıktan sonra yarı Tanrı oldum” dedi.

13- ÖCALAN DİYOR Kİ : KÜRTLERİN EZİLMESİNİN SEBEBİ İSLAM’DIR

Öcalan daha önce “Oligarşik Cumhuriyet Gerçeği” isimli kitabında “İslam dini ve milliyetçilik Araplar, Farslar ve Türkleri milliyet ve ulus olarak güçlendirip devletleştirirken, Kürtlerin asimilasyonunda ve ezilmelerinde temel rol oynamıştır” dedi.

14- ÖCALAN, HZ. MUHAMMED’E HAKARET EDİP “MÜSLÜMANLIĞI ÇIKARLARI İÇİN GELİŞTİRDİ” DEDİ

Öcalan, “Din Sorununa Devrimci Yaklaşım” isimli kitabında yine Hz Muhammed(sav)’e dil uzatarak “Müslümanlığı ticari çıkarları için geliştirdi” dedi.

15- ÖCALAN “ALLAH’IN 99 İSMİ HURAFEDİR” DEDİ

Yine avukat görüşmelerinde Allah’ın 99 isminin, Adem ile Havva, Fil Ordusu ve Ebabil Kuşları ile ilgili anlatılanların hurafe olduğunu, ibadetlerin yeniden düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

16- ÖCALAN “MUHAMMED’İN KUR’AN’INDA ZERDÜŞTLÜK ETKİLİ”

Öcalan, son avukat görüşmesinde şunları söyledi: “Muhammed’in Kur’an’ında Zerdüştlük etkili”

17- ÖCALAN “NAMAZ UYDURUK BİR ŞEY” DEDİ

Öcalan, Müslümanların Namaz ibadetiyle alay ederek, “Halkımıza gidin, bunların o sahte hiçbir şeyi içeriği olmayan sadece bilmem yere çökme şu/bu. Bunlar İslam filan değil. Namaz sonradan uydurulan bir ibadet” dedi.

18- ŞANLIURFA SURUÇ’TA KÜRTÇE EZAN

Ve son olarak basında yer alan haberlere göre; Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 20 Mayısta Kürtçe ezan okutulduğu ortaya çıktı.

islam73

Uzman Onbaşı
Rahman razi olsun kardesim verdigin degerli bilgiler icin. . pkk dan zaten ancak bu beklenir, nereye usaklik yapariz diye her türlü ser güclerine adete gönülü köpeklik yapmak istiyorlar. biliyorlar ki köpeklik yapinca bir yerlerden kemik gelecek................

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
dost-semihbaba4125 Ehli bidata Reddiye 0