Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Peygamberimizin HZ.Ebu Bekire Ögrettigi Dua

islam73

Uzman Onbaşı
HZ Ebu bekir: Ya resulallah sabah aksam bazi dualari ögretkionlari okuyayim dei . efendimiz su duayi ögretti . söyle dedi ya EBU BEKIR BU DUAYI SABAHLADIGINDA AKSAMLADIGINDA VE YATMAK ÜZERE YATAGINA VARDIGINDA OKU BUYURDU .
DUA:
Allaahümme faatirassemaavaati velard
ı
aalimelgaybi veşşehaadeti Rabbe külli şeyin ve meliikehuu, eşhedü enlaa ilaahe illaa ente euuzü bike min şerri nefsii ve şerişşeytani ve şirkihi.

manasi Yüce Allahin adiyla hareket ederim. o yüce ALLAH ki onun mübarek ismile hareket edildigi vakit, yerde ve gökte hicbir seyokuyana zarar vermez. o yüce ALLAH ; her seyi en iyi isiten ve en mükemmel sekilde bilen dir

nette baktim hicbir yerde yok . lütfen diger sitelere ekleyelim hakkim helaldir . isim yada site belirtmeye gerek yok . bu mübarek duanin sevabindan diger insanlarda yararlansin

Moderatör tarafında düzenlendi:

ipek

Uzman Onbaşı
Allaahümme faatirassemaavaati velardı aalimelgaybi veşşehaadeti Rabbe külli şeyin ve meliikehuu, eşhedü enlaa ilaahe illaa ente euuzü bike min şerri nefsii ve şerişşeytani ve şirkihi.

manasi Yüce Allahin adiyla hareket ederim. o yüce ALLAH ki onun mübarek ismile hareket edildigi vakit, yerde ve gökte hicbir seyokuyana zarar vermez. o yüce ALLAH ; her seyi en iyi isiten ve en mükemmel sekilde bilen dir

rabbim razı olsun senden abi...

Allaahümme faatirassemaavaati velardı aalimelgaybi veşşehaadeti Rabbe külli şeyin ve meliikehuu, eşhedü enlaa ilaahe illaa ente euuzü bike min şerri nefsii ve şerişşeytani ve şirkihi.

islam73

Uzman Onbaşı

birgün

Uzman Onbaşı

Üst Alt