Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Peri Yeli Nedir

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Peri Yeli üç dört anlam taşımakla beraber hepsi tek anlam etrafında toplanırlar

1- perinin yada perilerin yada perise alemin vermiş olduğu kalıcı iz ve hasara denir

2- peri aleminin ( dikkat edin perilerin değil ) çarpması sonucu yani grup seviyyesi çarpması sonucu insanın düşmüş olduğu seviyyeler arası sıkışma, yada bu ve bunlara bağlı olarak önceki sonraki cinlenme, cinni aşk, yaşam musallatı, ruhsal ve içsel huzursuzluk, ruhsal musallatlar , korku, evham ve panik hali gibi hallere denir

3- Herhangi bir varlığın izdüşüm alanına düşerek manevi yuvarlanmauya denir

4- peri kökenli yel taifesinin vücuda vurup kaçmasıdır

5- Görevsel değişikliğe gitmiş peri taifesinin musallat ve hışmına uğramadır

.......vs

Bu şekilde çokça gider ama o kadar önemli değildir, Yolu bilindikte sonra kurtulması kolayca bir rahatsızlıktır

Aslında bunların genel adı izlenmedir, ve gruba göre değişir. cinni izlenme, şeytani izlenme, perisel izlenme, ...vs gider

Yani peri yeli bir perisel izlenmedir

En tahliklisi şeytani izlenmedir sonra cinni izlenme gelir

Tabi bunlar benim bilgilerim kim se doğru kabul etmeye mecbur değil

En Doğrusunu Allah Bilir

Not : Burdaki izlenme takip edilme anlamına değil iz ve etki altına girme, deforme olma değişikliğe uğrama anlamındadır

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Allah Razı Olsun hocam.
Korunmak için neler yapabiliriz Hocam.

Peri yelinden insanları engüzel Ayetel Kürsi korur, evden çıkarken okunacak 1 Ayetel Kürsi yüzde seksen yüzde doksan koruyacaktır İnşaAllah

Daha etkili olarak günahsızlık yani günahlardan kaçınma korur

Cömert insanlarada pek uğramaz ve vurmaz bildiğim kadarıyla

Yinede Allah Bilir

hocam öncelikle hoşgeldiniz sefalar getirdiniz ben perileri iyi bir varlık sanırdım ama yanılmışım hıh:38:

Periler karışıktır kardeşim iyiside vardır kötüsüde. Hoşbulduk sefalar bulduk kardeşim Allah Razı Olsun

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
İnşaAllah kardeşim Allah Razı Olsun

Üst Alt