Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Osmanlı Padişahları Hakkında (Ulvi Hocadan Alıntı)

Osmanlı Padişahlarının hepsi büyük ve Alim Kişiler aralarında kıyas ve rekabet söz konusu olamaz. Hepsi kendi devrinde yapılabileceğin en iyisini yapmıştır. Allah Hepsine Rahmet Eylesin, Mekanlarını Cennet Eylesin.
Ulvi hoca

Müslüman Türk denilmesi kafatasçılığa ve diğer dinlerden olan Türklere karşı çıkılmasıdır yani kim olduğunu belli etme vede Müslümanlar İçinde Osmanlının Torunlarının Kureyşe Tabi Olması şartıyla savunulacağının yani içtir

Hem Dinsiz Türklere karşı, Hemde İslam Ülkelerinden Müslüman Türke düşmanlık yapanlara karşı

İkincisi ise ne olursa olsun Müslüman 'a düşmanlık yapanlaradır yazıda kavmiyetçilik yok, sadece tarafını gösterme ve mantık var

Aynı evden sokağa çıkmaya çalışan bir aile reisinin, çocuğuna seni döverim, dışarıdan çağıran arkadaşlarını gidin kızıyorum demesi gibi benzetmeyle anlatırsak

Dikkat Ettiysen Türk denilmemiş Müslüman Türk denilmiş, sence bir hırıstiyan yada yahudi Türk bu yazıyı nasıl algılar, kavmiyetçilik olmadığının ispatı budur

Ulvi Hoca / 2011

Üst Alt