Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Nurkul Hocamızın Küfürbaz Olmadığının İspatı

Nurkul hocamın bazıları hakkındaki veledi zina gibi lafları temel alınarak küfürbaz gibi göstermeye çalışanlar var. Hiç farkında değiller ki nurkul hocam bunu demekle kimseye küfretmiyor. Gerçekleri söylüyor. Veledi zina dediği insanlara bakın kendi annelerine, avratlarına küfreden insanlardan özür dileyip, kapı köpekliğini yapıyorlar. Veledi zina değilseniz annenize küfredenlerden niye özür diliyorsunuz şerefsizler. Demekki hakikaten veledi zinasınız.
Adamlara diyorsunuz yalancıya küfrediliyor. Çoklu babanın evlatları hala utanmdana yalan söylüyorlar. veledi zina değilsen baba ihtiyacını gidermek için niye yalan söylüyorsunuz şerefsizler. Utanmadan birde yalancıya küfrediyolar sözü yüzünden Allah sizden hesap soracak diye konuşuyorlar, gerizekalı şerefsizler Allah size yalanlarınızdan dolayı hesap sormayacak ta sizin gibi yalancıya küfredfildiğinden dolayı bizemi hesap soracak.
Havasyurdunda ilimden yoksun açılan zaten çoğu kitaptan alıntı olan konuları tir tir titretiyormuş XD: XD:, yalancıya küfrediyorlar Allah üzerine yemin et dediğinin doğru olduğuna dair. Yine babasız kalmış annesine koca, avradına oynaş arıyor şerefsiz.
İşte zinadan bu yüzden kaçın görüyorsunuz zinadan olma sütü bozuklar ne kadar şerefsiz ve asaletsiz oluyorlar.

Güncel