Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

NURKUL hocam ALLAH RAZI OLSUN

elvin

Çavuş
nurkul hocam ALLAH SİZLERDEN RAZI olsun.ben ve kardeşlerim 15 gün kadar önce erkek kardeşimin nerdeyse şoka girmesiyle büyük bir korku yaşamıştık.bu olaydan sonra bende ve kardeşlerimde korku kaldı bu gün nurkul hocam sohbet alanında benle ilgilendi sadece benle değil kardeşlerimlede ilgilendi bakım yaptı ALLAH ondan razı olsun kısa bir süre içinde 15 gündür çektiğimiz sıkıntıyı benden aldı bu arada midemde birden oluşan ağrıylada ilgilenirken ulvi hocam telefon edince ulvi hocamda benimle ilgilendi ve midemdeki ağrı nasıl olduysa geçti ulvi hocamdanda ALLAH RAZI OLSUN hocam ALLAH ilminizi artırsın RABBİM her iki cihanda sizi sevindirsin ve sizlerinde sıkıntılarını yok etsin.başta ulvi hocam olmak üzere tüm ulvi hocalarımızdan ve sitede bakım yapan şifa okumaları yapan tüm kardeşlerimizden ALLAH RAZI OLSUN.

Üst Alt