Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Nihat Doğandan İnciler

Eurovision'dan elendik,
İstanbul'u 3'e bölüyoruz ,
İnternetimiz yasaklı ,
Çikolatamız puskevitimizde yok ,
Biz bunu Nihat Dogan'a nasıl açıklayacağız
Adam ülkeyi bize emanet etmişti.. :3:

haddime değil belki ama, bir insanı eleştirebiliriz yalnız onunla dalga geçmek ne kadar hoş sizce? şivesinden dolayı birisiyle neden dalga geçeriz? haddimi aştıysam affola..

K

katip

Guest
haddime değil belki ama, bir insanı eleştirebiliriz yalnız onunla dalga geçmek ne kadar hoş sizce? şivesinden dolayı birisiyle neden dalga geçeriz? haddimi aştıysam affola..
Güzel Kardeşim burada şive ile ilgili bir imamı yakaladın ki ? Kaldıki her yöremizde farklı şiveler var farklı kültürler var bu bizim övünç kaynağımızdır ayrımcılık yada eleştiri değil .

Ben o kelamı benim ülkemin koyunu bile bir başka bakıyor lafına ithafen yazdım .Amacım biraz tebessüm etmekti sadece.

Eğer şakamız haddi aştı diyorsan bu af dileme kısmı bize aittir.

Güzel Kardeşim burada şive ile ilgili bir imamı yakaladın ki ? Kaldıki her yöremizde farklı şiveler var farklı kültürler var bu bizim övünç kaynağımızdır ayrımcılık yada eleştiri değil .

Ben o kelamı benim ülkemin koyunu bile bir başka bakıyor lafına ithafen yazdım .Amacım biraz tebessüm etmekti sadece.

Eğer şakamız haddi aştı diyorsan bu af dileme kısmı bize aittir.
yok ağabey sana değildi sözüm, konu içeriğineydi. bütün forumlarda buna benzer başlıklar var zaten burasının farkı olmalı diye düşündüm sadece.