Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ne Dediysem O Oldu, Kime Veledi Zina Dediysme Veledi Zinalığını İspat Etti (Nurkul Hocadan Alıntı)

Bazı namussuz ve şerefsizler bloglar açarak sadece kendilerine layık olanı yani veledi zinalığı yapmışlar. Bu taczici beyaz kadın tüccarı İslam ve Peygamber düşmanı namussuzlara ben zamanında demiştim ki veledi zina.
Zaman geldi yaşanan olaylar Allah'a ve Peygamberimize ettikleri küfürler, yalancıya küfredilirken bile bile yalan söyleyerek deyus olduklarının ve domuzlaştıklarının açığa çıkması cümle alemin şahit olduğu olaylar ve gözlemlerdir. Bu şerefsizlere birde tarikat ehli olduğunu idda eden tecavüz edenlerin elini öpen tamam abi sensin anamla yattın babamsın diyen haydar merrar kerrar gibi domuz tiniyetli şeytanın evliyalarıda destek olmuşlar.
Yaşanan olaylara bakın veledi zinalar dediklerimizin veledi zinalık yapıp yapmadığına, yaptıklarının adının ne olduğuna siz karar verin.
Şu an baş veledi zina kurtuluşu çok zor aklısıra bu gündüzleme Türk düşmanlığı yapmak için Müslümanları ahmak yerine koymakta. Bir tarafta İslam dan bahsetmekte diğer tarafta şarkı türkü söylemekte. Ve şeytanların aslanı şeyhi haydar merrar kerrar gibi gündüzlemede onun yolundan gitmekte.
Ramazan biter görürüz bakalım, size söz veledi zinalık yapan herkes hayatında zinayı ailesinde bulacak. Kurtuluş savaşı sırasında anne bacılarınıza tecavüz eden hırıstiyanları şehit ve cennetlik yapan haydar merrar kerrar gibiler artık bizleride cenneti alanın en üst kademesine kabul ederler.

güncel

Üst Alt