Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

NASA'nın Yıllarca Müslümanlardan Gizlediği Gerçek!Neden bu fotoğrafı koydum?

1967 yılında firlatılan Orbiter-4 uydusundan alınan 67-1805 seri numaralı fotoğraftır.Zamanında Hz. Muhammed (s.a.v.) kendisine ve İslamiyete inanmayanlara bir kanıt olarak bu olayı gerçekleştirdi.. Yukarıdaki fotoğrafı Nasa yıllarca gizleyerek, Peygamber Efendimizin (s.a.v.) en büyük mucizelerinden biri, Şâkk-ı Kamer adıyla bilinen "Ay'ın ikiye ayrılması" mucizesini (İNKAR MAKSATLI) gizlemiştir.gördüğünüz gibi ayın ortasından çizgi geçiyor ve yıllarca NASA bu fotoğrafı GİZLEDİ!
Arkadaşlar bu resimde ise görülen izin ayı boydan boya dolaştığı söyleniyor. Bununda 1500 sene evvel Peygember Efendimiz (s.a.v)'in Allah'ın izni ile ayı ikiye bölmesi mucizesinın izi olduğu söyleniyor. Resmin doğruluğunu bilemem. Ama bu iz birgün mutlaka bulunacaktır. Söz konusu yazıda, bazı arkeolojik keşiflerden de bahsedildi. Meselâ Hindistan'da bulunan bir heykel üzerinde "Ay'ın ikiye ayrildigi sene yapılmıştır" yazısının bulunması (bkz. Ö.N. Bilmen, Müvezzah Ilm-i Kelâm, 3. baskı, s.161) bu delillerden biriydi. 1967 yılında firlatılan Orbiter-4 uydusundan alınan 67-1805 seri numaralı fotoğraflarda, Ay'ın dünyadan görünmeyen ara yüzeyinin, uzunluğu 240, kalınlığı ise 8 km olan bir yarık tarafindan kuşatıldığı belirtilmişti. Bu yarığın bariz bir şekilde yükselmiş yan kenarları, Ay'ın ayrıldıktan sonra tekrar birleşmesi sırasında oluştuğuna bir delildi.Çünkü meteor çarpmasıyla böylesine düzgün bir yarığın olması mümkün değildir.Ancak malumdurki basında böyle şeyler sansürlüdür hemen üzeri örtülür.Ay'ın dünyadan görünmeyen ara yüzeyinin, uzunluğu 240, kalınlığı ise 8 km olan bir yarık tarafindan kuşatıldığı belirtilmişti. Bu yarığın bariz bir şekilde yükselmiş yan kenarları, Ay'ın ayrıldıktan sonra tekrar birleşmesi sırasında oluşmuş intibaini kuvvetlendiriyordu. Aynı yazıda ilk defa ortaya atılan bir delil de, Modern Astronomi ile uğrasan bütün ilim adamlarınca fevkalâde önemli bir kaynak olarak kabul edilen ve ilmi yönü tartışılmayan birçok kitapta yer alan 311 yıllık Ay Haritasiydi. İtalyan Gökbilimcisi Cassini tarafindan çizilen bu ay haritasında, dünyamızdan görülen ay yüzeyinin tamamını kuşatan tesadüflerle meydana gelemeyecek kadar muntazaman olan bir çizginin varlığı, son derece net bir şekilde müsahade edilmekteydi. Bu çizginin ay'ın ikiye ayrılıp tekrar birleşmesiyle meydana gelebileceğini belirttiği yorumunda, zamanla yapısında değisikliklerin olabileceğini ortaya koydu. Çünkü ay, her an yoğun bir meteor bombardımanına tutuluyor ve 1 gramlık göktaşları bile, en sert kayalarda 30 cm derinliğinde, 60 cm çapında bir çukur açıyordu. Bilindiği gibi bu meteorlardan bazıları koruyucu atmosfer tabakasina ragmen dünyamıza düşmüş, Arizona Çölüne düşen bir tanesi çevresi 5 km'ye ulaşan 174 m derinliğinde bir çukur açmıştı.

ALINTIDIR
 

Benzer Konular

Üst Alt