Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Namussuzlar Niye Bize Sahtekar Diye İftira Atmaya Kalkarlar Okuyun Öğrenin (Nurer Hocadan Alıntı)

Konunun asıl sahibi nurer hocamızdır kendisine gıyabında teşekkür eder, hakkını helal Etmesini istirham ederim

Ve nurer Hocamın yazdığını ispatlayacak bir alıntı

demy
İtibar Puanı
11
ben konu açmıştım kendimle ilgili olarak pislik büyüsü ile ilgili. bana akıl verenlerde oldu ama bu arada saçma sapan şeyler söyleyen ve hem bana olmyacak şey söyleyen hocaya kızıp hem de kendileri farklı açılardan aynı mantıkla bişeler yapmak isteyenler oldu buradan. ve ben zaten ne yapacağını bilmez halde medet umdum ama çaresizlikten insanları tuzağa düşürmeye çalışıyorlar çıkaracaz vaadiyle. sakın arkadaşlar sakın kanmayın. ben bana hayatta bu bunlardan kurtulamazsın zina yapacaksın diyen, bana kötülük yapan, yardımcı olan herkesi Allah'ıma havale ediyorum. insanların zayıf anlarında onlardan faydalanmak kadar iğrenç, utanç verici ve dinden çıkmış şahsiyetleri kınıyorum buradan. lütfen insanlara faydalı bilgiler verecek olan gerçek ilim sahipleri sizde sesinizi yükseltin bunlar sizin içinde töhmet yaratan durumlar. hem kendi işiniz hemde masum insanlar adına bunu yapmaya gerçeklere sahip çıkmaya mecbursunuz. ben arkadaşlarım sayesinde nurer beyle tanıştım ve artık benden hayır gelmez dediğim anda buralarda her mesajı saatlerce beklediğim anda çıkış yolu ışık aradığım anda Allahım arkadaşlarım aracılığıyla nureri vesile etti. nurer gerçekleri anlattı ve ben artık böyle üfürükçülere kanmayın diyorum. artık biliyrum bazı şeyleri. bir de arkadaşlar lütfen gördüğünüz herşeyi uygulamaya kalkmayın araştırın sorun soruşturun zararı bize oluyor. NURER bey size teşekkür ediyorum bu çirkeflikler aleminde beni uyardığın için, yavaş yavaş hayata dönememi sağladığınız için, ve en önemlisi böyle bir konu açarak ak koyun kara koyunları deşifre ettiğiniz için. iyi ki varsınız. Allah razı olsun. ve kimseden korkmuorum artık çünkü Allahın adını ağzına hakkıyla lmayanın yapacağı kötülüğü Allahım yapana çevirir ve çevirsinde.

2010