Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

mutlaka okuyalım dikkat...

polathoca

Uzman Onbaşı
sayın kardeşlerim bahsediğimiz resul iki cihanın resulu doğduğunda ümmeti ümmeti diyen miracta ümmeti ümmeti diyen fevatında ümmeti ümmeti diyen her zaman ve heryerde ümmetini düşünen bir peygamberin ümmetiyiz.doğrudur.allah resulu s.a.v bugun sizin evinize yada bizim evimizi sizayere gelse acaba biraz dışarda dur birazdan alalım diyeceğiz cünkü icerde gayri meşru neşriyatlar var cünkü icerde allah resulunun tasvip etmediği yaşantı var cünkü icerde batıya özenme var cağdaşlık adı altında dinden cıkma var cünkü icerde duvarlarda genclerin artislerin fotoları var bu nasıl bir yaşantıdır yarabbi böylemi olmalıydı resullullahın ümmeti ne hale düşmüş eyvah eyvah ne hale düştük nasıl bir hale geldik yarabbi biz böylemi olmalıydık.sabahlara kadar magazin proğramını seyredim sabah namazında uykuya dalan bir ümmetiz eyvah eyvah eyvah bu ne haldir.hakikatı unuttuk dini unuttuk islamı unuyttuk cocuklarımızı nasıl yetiştiriyoruz adam evlenme cağına gelmiş kimin ümmetisin diyoruz diyor ki isamıydı musamıydı eyvah eyvah eyvah bu ne hal kardeşlerim bunasıl bir yaşantı neye göre yaşıyoruz çoluk çocuğumuza neyi öğrettik neyi öğretiyoruz çoçuğa anne hakkı diyoruz annen sana süt verdi seni yetiştirdi diyoruz anne diyor sana bir inek alayım ödeşelim diyor bunasıl bir genclik kardeşlerim nereye gidiyoruz demenin zamanı gelmedimi nasıl yaşıyoruz demenin zamanı gelmedimi bu hafta kutlu doğum haftası diyip ailemizde inşallah hemen yapılandırmaya gidelim sanki allah resulu bizim eve gelecek şekilde hazırlanalım ömrümüz boyuncada inşallah öyle yaşamaya calışalım bu hafta allah resulunden bahseden kitaplar akşamları cocuklarımıza okutup dinleyelim kendimize gelelim kardeşlerim.çünkü bi gidiş hayra almet bir gidiş değildir islamı yaşamadığımızdan yaşadığımız şeylere inanmaya başlamışız.haydi kurana haydi namaza haydi islamı yaşamaya kardeşlerim allah ve resulu sizlerden razı ve memnun olsun.bizleri rabbim rızasından ayırmasın inşallah...amin.allahumme salli ala seyyidine muhammed..binlerce selat ve salam sana olsun ey gözlerimizin bebeği.

incinme

Uzman Çavuş
Mukaddes işiyle, zifti yitiren

Nârı ateşiyle, zulmü bitiren

İslâm güneşiyle, nuru getiren;

MUHAMMED’E ÜMMET OLMAK ŞEREFTİR.

Sır ilmin sahibi, Hak yol işçisi

Ruhların tabibi, sabrın bekçisi

Allah’ın habibi, vahyin elçisi;

Hadisi her gece, hayalle gelen

Sözündeki hece, kederi silen

Güvenilen yüce, gönlüme gülen;

Salavat diyorum; rüzgâra, suya

O’nla gidiyorum; yıldıza, aya

İlan ediyorum bütün dünyaya

KADİR DURAK

zübeyde

Çavuş
zamanımız ne kötü bir zaman RABBİM yar ve yardımcımız olsun.efendimize salatu selam olsun...
allahumme salli ala seyyidina muhammed....

c sonay

Çavuş
--------------------------------------------------------------------------------

Mukaddes işiyle, zifti yitiren

Nârı ateşiyle, zulmü bitiren

İslâm güneşiyle, nuru getiren;

kubra8784

Çavuş
ben öyle değerli insanların arasına düştüm ki, kendimi sorguluyorum acaba ne yaptım da böylesine büyük bir mükafata mazhar oldum. herhalde temiz kalpli oluşum nedeni ile bu siteyi buldum. ve çoooooooookkkkk kıymetli hocalarımın arasında bulunuyorum. onların öğütlerini dinliyor, doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorum. hasta olduğumda onların çok yüce ilimleri vesilesiyle şifa bulup iyileşiyorum. Rabbim'e şükürler olsun ki ben bu sitedeyim. ve böylesine değerli insanların yakınındayım. bütün hocalarımın yürüdükleri yolları saygıyla öpüyorum. sizin gibi değerli insanları Rabbim başımızdan eksik etmesin. " Alimler kandil gibidir. Bulundukları yeri aydınlatır" . gerçekten doğru bir söz. karanlıkta kalan bütün dünyaları aydınlatmanız dileği ile...

Üst Alt