Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Mümine Sultan Kimdir

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Mümine sultan kardeşimiz kimdir. Allah kendisinden Razı Olsun, iki cihan saadeti Nasip Etsin, gönlü yüce, kalbi pak, kadın başıyla, evindeki sıkıntıları ve ekonomik sorunlarını gözetmeden internet aleminde devamlı Hatimler indiren ve indirilmesine vesile olan, tüm Mümine ve Müslümanlar'ı Ayet ve Dualarla savunmaya çalışan, her ihtiyacı olan arkadaşına dualar eden ve ettiren hakikaten pak kalbi nadide bir kardeşimizdir. Onun değerini ancak Ayet 'in, Dua 'nın, Salavatı Şerife 'nin kıymetini bilenler anlayabilir. Onun değerini bizlerinde atasına Hatim indiriyor diyerek vefa taşıyanlar bilir. Onun değerini Peygamber Efendimiz 'i Sahabi Efendilerimiz'i ve Ümmeti Muhammedi Sevenler Bilir. Yaptığı hizmet öylesine güzel ve hoştur ki konuşurken onu kırmaktan utanırım, yanındayken ismime ulvi demekten haya ederim. Çünkü hizmeti benden çok daha ulvidir.
Mümine Sultan kardeşimizin bendeki ismi Duaların Dilidir, çünkü kardeşimizin ağzı konuşan duadır MaşaAllah. Rab 'bim tüm bana ve kardeşlerimize bu kardeşimizin değerini bilmek ve anlamak Nasip Etsin Amin.

zümrüt

Uzman Onbaşı
yazacak söz bulamıyorum gerçekten ALLAH c.c razı olsun can hocam yüreğin berrak su gibi pırıl pırıl ne hoş sahabelerden ayrılmazsın asrı saddetten kopmazsın bizlere öncülük edersin ben şu gün mümine sultansam bunun temelini sen attın bizlere duaya sen yönlendirdin hatimlere sen destek verdin bende elimden geldiğince sana layık olmaya çalışıyorum asıl ben sana layık değilim ve buradaki kardeşlerimde bizler hep birlikte dua zincirine sarıldık bir şeyler eksikti bu eksiğimizi sayende tamamladık hepimiz şifalar bulduk eskisi gibi değiliz hem yaşantımız değişti hem düşüncemiz hem gönlümüz hem ruhumuz doydu asıl biz size teşekkür ederiz ALLAH c.c sizden ve hocalarınızdan razı olsun
rabbim sizlere namına yakışır şekilde ecrini versin yaptığınızın hizmetlerin karşılığını sizler gerçekten kalbi büyük insanlarsınız iyiki tanımışız sizi benim ALLAHtan c.c hudan en büyük isteğim buydu ALLAH c.c ve resulunu seven arkadaşlarımın olması rabbim duamı kabul etti elhamdülillah şükürler olsun sen beni sevindirdin ya rabbim de seni iki cihanda sevindirsin ilmini artırsın ve azametine büyüklüğüne bizler kelimelrle tarif edemeyiz rabbim sen kendini nasıl övdüysen ölesin benim temiz kalpli ulvi abime sana yakışan şekilde ver onu sevdiklerinin arasına kat.ulvi abimde emin sıfatını ver çünkü ona güvenen asla yolda kalmıyor maşaALLAH amin
Ayağının Altını Öpüyorum Ya ResulAllah

Biliyorum fiziksel olarak yapamam belki şu an, ama fikir olarak ruh olarak O MÜbarek, O Güzel Ayağının Altını Öpüyorum Ya ResulAllah, Nolur Yalvarırım Bu Şereften Mahrum Etme Beni

Ayağının Tepelediği Toz OLmak bana Şereflerin En Büyüklerindendir Ya ResulAllah

Canım, annem, babam, atam, evladım , neslim Sana feda Olsun Ya Resulullah

hanne

Uzman Çavuş
Mümine sultan kardeşimiz kimdir. Allah kendisinden Razı Olsun, iki cihan saadeti Nasip Etsin, gönlü yüce, kalbi pak, kadın başıyla, evindeki sıkıntıları ve ekonomik sorunlarını gözetmeden internet aleminde devamlı Hatimler indiren ve indirilmesine vesile olan, tüm Mümine ve Müslümanlar'ı Ayet ve Dualarla savunmaya çalışan, her ihtiyacı olan arkadaşına dualar eden ve ettiren hakikaten pak kalbi nadide bir kardeşimizdir. Onun değerini ancak Ayet 'in, Dua 'nın, Salavatı Şerife 'nin kıymetini bilenler anlayabilir. Onun değerini bizlerinde atasına Hatim indiriyor diyerek vefa taşıyanlar bilir. Onun değerini Peygamber Efendimiz 'i Sahabi Efendilerimiz'i ve Ümmeti Muhammedi Sevenler Bilir. Yaptığı hizmet öylesine güzel ve hoştur ki konuşurken onu kırmaktan utanırım, yanındayken ismime ulvi demekten haya ederim. Çünkü hizmeti benden çok daha ulvidir.
Mümine Sultan kardeşimizin bendeki ismi Duaların Dilidir, çünkü kardeşimizin ağzı konuşan duadır MaşaAllah. Rab 'bim tüm bana ve kardeşlerimize bu kardeşimizin değerini bilmek ve anlamak Nasip Etsin Amin.
Allah razı olsun hocam maşAllah ne güzel anlatmışınız mümine ablayı.bize diyecek söz bırakmamışınız:)..mümine ablam gerçekten siz ulviler kadar değerli ve değeri bilinmesi gereken ablamızdır .değerini bilmeyen kendi kaybeder zaten..bizlere dualarıyla yol gösteren sıkıntılarımızı dinleyen bizim için dua eden hatimler ve salavatlar okumamıza teşvik eden dua kardeşliginde bizleri birleştiren sevilecek ve sayılacak ablamdır baş tacıdır..ablacığım umarım bu güne kadar seni kırmamış ve üzmemişimdir her ne kadar üzenler olduysada sen benim için değerlisin tabiki aynı değer ulvi hocalarımız içinde geçerlidir o yüzden neredeyse 3 senedir buradayım sizlerin degerini bilmeye ve anlamaya çalışıyorum .Rabbim her iki cihandada beni sizlerden ayırmasın inşAllah..her zaman maneviyatınızı hissettigim değerli ve paha biçilemez insanlarsınız..bizler sizlerden razı olduk Rabbiminde razı oldugu sevdigi kullarından olasınız inşAllah..her zaman için dualarımdasınız .Allah yolunuzu açık etsin .yaptığınız hizmetlerde güç kuvvet versin hayırla sonuçlandırsın inşAllah..bizlerde gücümüzün yettigince yanınızda olmaya devam edecegiz inşAllah..

maşAllah hocam ALLAH razı olsun çok güzel anlatmışsınız mümine ablamızı RAB bim her iki cihanda da sizlerdende mümine abladan da razı olsun.gönlündeki tüm güzellikleri kader diye alnına yazsın Allah yolunu açık etsin ... amin

hanne

Uzman Çavuş
mümine sultan deyince benim aklıma ilk Salavatlar ve Dualar geliyo..bu konuda verdigi çabalar geliyo Allah razı olsun ondan. bi nebzede olsa daha iyi dua etmeyi ögrendim ablamdan..yaptığın hizmette Allah muvaffak kılsın..

ulvi hocam mümine sultan ablamızı hocamızı o kadar güzel anlatmışki aslında diyecek fazla bişey yok.ama ben bu siteye ilk geldiğim zamanlar mümine sultan ve emir sultan hocamızdan çok korkuyo çekiniyodum:):):)isimlerindenmidir nedir.ablamızın adı zümrüt olduktan sonra bana daha iyi geldi..sorunum dahi olsa söyleyemiyordum.zaten biraz çekingenim.fakat zamanla mümine sultan ablamızı tanıdıkça ne kadar hoşgörülü şefkatli vefakar ve korkulacak biri olmadığını gördüm:3:şimdi ailemizden bi parça gibi oldu.inşALLAH rabbim onla birleştirdiği yolumuzu ayırmasın.