Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

MÜJDE! ULVİ HOCALARIN KONULARI ARTIK TÜM ANDROİD TELEFONLAR'DA (GÜNCELLENDİ)

Evet arkadaşlar yaklaşık 6 aydır Ulvi hocaların konularını internetsiz olarak ulaşabilmek için çalışıyordum en sonunda bitirdik ve Ulvi hocaların bazı konularını Google Play de Ulvi hocalar adlı program açarak internetsiz de erişime açtık çok şükür. Konuların tamamını açamadık bazı konuları açabildik bunun 2 sebebi var 1. sebebi tüm konuları koyamadık çünkü programın bir hafıza sınırı var 2. sebep ise konuların tamamını koymadık siteye yönlendirdik daha çok konu bulmak isteyenleri hem siteye katkısı olur hem tamamını konuların görmek isteyen bulur. İnşaAllah iphone lar için ios uygulaması biraz daha meşakkatli bir süreç İnşaAllah onuda ilerde yapacağız. Evet artık Ulvi hocaların bazı konularını Android telefonlarınızdan internetsiz şekilde ulaşabileceksiniz yani artık Ulvi hocalarımızın sözlerini her daim telefonlarımızda yani cebimizde taşıyıp kalbimize aktaracağız İnşaAllah. Vatana Millete Hayırlı Olsun. Dualarınızda unutulmamak niyetiyle.

Programın linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ulvi.hocalar

Program Açıklaması :

Ulvi Hatip AlpTürk dünyanın en iyi hocası kardeşi abisi mükemmelinde mükemmeli soruyorum size hiç tek kuruş almadan menfaatsiz yardım yapılır mı bir kişiye ne bir kişisi onlarca binlerce kişiye işte örneği Ulvi hocamız 7 yıldır internet ortamında yıllarca tek kuruş almadan saatlerini harcamış ve insanların maddi manevi rahatsızlıklarının şifasına vesile olmuş yaşayan efsane bu devirde doğruluk ve dürüstlük ışığını tekrar yakmış bir ekol ALLAH başımızdan eksik etmesin seni hocam ALLAH sevgini üzerimizden eksik etmesin. Bu program da işte bu yaşayan efsane Ulvi hocalarımızın ilmi paylaşımlarından sohbetlerinden Ulvi hocalara edilen teşekkürlerden sadece birazını bulabileceksiniz tamamını görmek isteyen www.ilimyuvasi.com dan veya bölümlerdeki yönlendirmelerde bulabilir Ulvi hocalarımız 7 yıldır internet ortamında paylaştığı konularından sohbetlerinden bazı bölümler bu programda yer almaktadır. Program 3 bölüm halinde oluşmaktadır 1. Bölümde ulvi hocalarımızın bu zamana kadar çeşitli sitelerde yayınladığı konuların bazılarından oluşmaktadır tüm konuları öğrenmek isteyen 1. Bölümün yönlendirmesi olan www.ilimyuvasi.com de Ulvi hocalara ait bölümde bulabilir. 2. Bölüm ise Ulvi hocalarımızın bu zamana kadar çeşitli sitelerin sohbet alanlarında yaptığı bazı sohbetlerden oluşmaktadır aynı şekilde Ulvi hocalarımızın tüm sohbetlerini öğrenmek isteyen 2. Bölümün yönlendirmesi olan www.ilimyuvasi.com da Ulvi hocalara ait sohbetler bölümde bulabilir. 3. Bölüm ise bu zamana kadar Ulvi hocalarımıza edilen teşekkürlerin çok azı ile oluşmaktadır teşekkürlerin tamamını merak edenler www.ilimyuvasi.com da Ulvi hocalara ait teşekkürler bölümde bulabilir ve 3. Bölüm yönlendirmesi Ulvi hocaya edilen teşekkürler bloguna bakabilir. Programda hafıza sınırı olduğu Ulvi hocaların tüm yazıları, tüm sohbetleri, Ulvi hocalara edilen teşekkürlerin tamamı yayınlanamamıştır. Bu program Ulvi hocamızın sevenleri tarafından hazırlanmıştır.

şirin kardeşinden Ulvi hocaya

Eksik kusur ve hataları bildirirseniz seviniriz..

Programın ekran görüntüleri :

d7l26Z.png bLZ2OY.png XE8ono.png Qp8lkA.png d7l26Z.png bLZ2OY.png XE8ono.png Qp8lkA.png Ma8yz6.png qJQlg3.png 9DW569.png

buda telefona yüklenmiş hali

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel

Esselamün aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu ebbeden daimen illa huu.

Acaba ios işletim sistemi için ne zaman gelecek bir tarih varmıdır?

Esselamün aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu ebbeden daimen illa huu.

Acaba ios işletim sistemi için ne zaman gelecek bir tarih varmıdır?
Aleykum Selam ios işletim sistemi için kesin bir tarih veremiyorum

güncel

güncel

güncel

Üst Alt