Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

muhsin başkanın şahadetinin 2.yılında yasin şerif okuyalım

Muhsin başkan için 7 adet yasin okuyacam Allah kabul eder inşallah mekanın cennet olsun kocareis yolun benim yolun davan benim davam başkanım.

Son düzenleme:

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Rab 'bim Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun İnşaAllah, sizlerin henüz bilmeyip tanışmadığı 2000 Talebem bir Hafta Boyunca 1 Yasin 'den günlük 2000 Yasin 'i Şerif 'i Okunacak İnşaAllah

K

katip

Guest
Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin .Mekanları cennet olsun .
Muhsin Başkan ve tüm şehitlerimiz için 3 yasini şerifte ben okuyacağım .İnşaAllah .

Allah razı olsun

Rab 'bim Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun İnşaAllah, sizlerin henüz bilmeyip tanışmadığı 2000 Talebem bir Hafta Boyunca 1 Yasin 'den günlük 2000 Yasin 'i Şerif 'i Okunacak İnşaAllah

ALLAH Razı olsun hocam okunan yasini şerifler yerine ulaşır inşallah

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Amin hepimizden kardeşim, İnşaAllah

Tugtegin786

Uzman Onbaşı
Rahman razı olsun.Ruhu şad olsun,mekanı cennet olsun.Rabbim dualarımızı ve okumalarımızı kabul etsin

lotus

Çavuş
Yasini şerif okuyacağım. Muhsin başkan ve tüm şehitlerimiz için.
Rabbim kabul etsin inşaAllah.

mekanın cennet olsun baskanım dualarım senınle ALLAH IM Bınlerce kez razı olsun reis.ŞEHİTLER ÖLMEZ .

Bugun mevlit kandili herkesin mevlid kandili mübarek olsun .MEVLİT Kandilinde şehit olan kocareis muhsin başkanı unutmayalım ALLAHA EMANET OLUN .

Üst Alt