Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Mehdi Hazretlerini Beklemek Yasaktır (Ulvi Hocadan Alıntı)

insanın Mehdisi kendisidir benzetmeyle anlatacak olursak Dünyanın ve İnsanoğlunun Mehdisi Hadisi Şerifiler 'le Bildirilmiş Efendimizdir

İçimizdeki deccali öldürelim yeter bırakalım dünyanın deccalini öldürecek olan Hz İsa ve Mehdi Efendimiz Vakitleri gelinceye kadar rahat Etsin

Herkes bu yüzyılda Mehdi çıkarma sevdasına düşmüş ve herkes kendi içinden çıkacağını İddia Edecek Olmuş, Aslında Mehdi Hazretleri Zaten Mezhepleri Kaldıracak yada birleştirecek Ümmet Tek Bir Bütün ve Parça Olacak

Onun için yalnız başına olma İhtimalide Vardır

Ve Mehdi Hazretlerini insanlara Melekler Söylüyecek İnsanlar Değil, Bu Mehdidir diye

Onun için insanlar hayatında Osmanlıyı kurmalı, hayatındaki deccali öldürmeli kendinin Mehdisi Olmalı, Dünyanın ve İnsanlarınki yormmalı ve üzmemeli İnşaAllah

Bu yüzyılda ebcedle kıyamet tarihini buluyorlar, kendilerinin ne kadar önemli olduğunu anlıyorlar guya )))

Bıırakılmalı onun için kıyameti ve Mehdi Hazretlerini, sadece Takvaya nail Olmaya çalışılmalı

İnşaAllah

Benim daha kendime faydam yoksa, ibadetten yoksun Takvadan bi habersem Mehdi Hazretlei çıksa ne faydam olacak, bence hiçbir faydam olmaz

Daha kendim için nefsimle savaşamadımda Mehdi hazretleri için deccallemi savaşacağım

Bu sadece nefsine aciz düşüncelerin kendilerini kandırma çalışmasıdır bence

İnsan Mehdi hazretlerini beklemektense kendisinin Mehdisi olmalı ve içindeki deccaliyle yani nefsiyle savaşmalıdır benzetmeyle anlatırsak

Çünkü geçmektedir Ey nefsini ilah edinenler diye çoğu yerde

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

Ulvi Hoca / 2011