Mehdi Hazretleri 'ni Beklemek Yasaktır

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bu forumda Mehdi Hazretleri 'ni beklemek, kıyamet hakkında konuşmak, devri ahir zaman kabul etmek yasaktır. Mehdi Hazretleri 'ni ancak aciz olanlar ve zavallılar bekler. Ben kendimi kurtaramıyorum Mehdi gelsin beni kurtarsın :)))))
Kimse komik olmasın.
Mehdi hazretleri Ümmetin En hayırlı İnsanıdır ve zamanı gteldiğinde ise açığa çıkacaktır. Yanında o zamanın arslanları asker olacaktır.
Ama Hazret çıkmadan o gelecek diye bir bardak suda fırtına kopararak onu bekleyenler ise sadece zavallılardır.
Bu forumda Mehdi Hazretleri 'ni beklemek yasaktır. Mehdi Hazretleri 'nin gelmesini istemek kıyameti istemek, insanlığın yok olmasını istemektir. Müslüman 'ın görevi ve üzerine düşeni insanlığın yok olmasını istemek değil Osman Oğulları 'nın Yaptığı gibi insanlığa ve Müslümanlar 'ın Ömrüne Ömür Katılmasına vesile olmak ve yeryüzünde Hidayet Nurunu Yakmaktır.
Kıyametten önce herkes kendi ölümüne hazırlansın kıyamet kopsada öleceksiniz kopmasada. Kıyamet koptu diye farklı birşey olmayacak. Tembellliği bırakın, Mehdi Gelsinde Kurtarsın gibi aciz ve zavallı bir Müslüman 'lıktan kurtulun ve şinize dönün. Müslüman Mehdi Hazretleri 'ni Beklemek zorunda değildir ama kendisi Mehdi Hazretleri Gibi Olmak zorundadır.

güncel

Allah akil noksanligindan muhafaza etsin