Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Kıyametin Tarihi Nasrettin Hocaya Göre

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bir gün Nasrettin Hocaya sormuşlar Hocam Kıyamet ne zaman kopacaktır

Hoca anında şu güzel ve manalı cevabı vermiş

Öldüğün zaman

.................................................. ...................

Bu fıkraya hem gülümser hemde çok severim mademki öldüğüm zaman sorgu sualim başlıyor, mademki Ya Cennet Bahçesinden Bir Bahçe Oluyor Kabrim benzetmeyle anlatırsak yada Kabir Azabım başlıyorsa

Başka Tarihe ne gerek var, şu an Kıyamet Kopsa başıma yine farklı şeymi gelicek, yine ölücek ve yine sorgulanmıyacakmıyım

O Zaman Peygamber Efendimiz 'e Bile Kıyamet Tarihini Sen Nerden Bilesin Derken Ayet 'te haddi aşıp Kıyamet Tarihini bulmaya çalışmak neyime yada ille bu yüzyıldır demek neyin ispatına

Bu ısrar niye

En Doğrusunu Allah Bilir

polathoca

Uzman Onbaşı
Bir gün Nasrettin Hocaya sormuşlar Hocam Kıyamet ne zaman kopacaktır

Hoca anında şu güzel ve manalı cevabı vermiş

Öldüğün zaman

.................................................. ...................

Bu fıkraya hem gülümser hemde çok severim mademki öldüğüm zaman sorgu sualim başlıyor, mademki Ya Cennet Bahçesinden Bir Bahçe Oluyor Kabrim benzetmeyle anlatırsak yada Kabir Azabım başlıyorsa

Başka Tarihe ne gerek var, şu an Kıyamet Kopsa başıma yine farklı şeymi gelicek, yine ölücek ve yine sorgulanmıyacakmıyım

O Zaman Peygamber Efendimiz 'e Bile Kıyamet Tarihini Sen Nerden Bilesin Derken Ayet 'te haddi aşıp Kıyamet Tarihini bulmaya çalışmak neyime yada ille bu yüzyıldır demek neyin ispatına

Bu ısrar niye

En Doğrusunu Allah Bilir

XD:maşallah...

güncel

Üst Alt